فهرست
فراموشکاری عابربانک در ماجرای گولچ؛ برادر خاطرت هست؟
فراموشکاری عابربانک در ماجرای گولچ؛ برادر خاطرت هست؟

فراموشکاری عابربانک در ماجرای گولچ؛ برادر خاطرت هست؟

آی اسپورت - حسین هدایتی که رابطه مالی و نحوه حضورش در کنار پرسپولیس مشخص نیست روز گذشته و با خبر جدایی تقریبا قطعی آنتونی گولچ از پرسپولیس و موجی که علیه خریدهای خارجی تیم ایجاد شد ، بعد از مدت‌ها در قامت منتقد پرسپولیس و مدیریتش ظاهر شد. او این قدر روابطش با مدیران باشگاه خوب بود که حتی به مراسم تولد علی پروین که توسط کانون پیشکسوتان تیم گرفته شد نرفت. اما حالا  معترض است و افشاگری می‌کند. او ادعا کرده است که پرسپولیسی‌ها در ابتدای فصل 200 هزار دلار از او گرفته‌اند تا با آنتونی گولچ قرارداد ببندند و حالا فهمیده از آن 200 هزار دلار تنها 30 هزار دلار به این بازیکن بی کیفیت داده شده و البته گفته است که اصلا از ابتدا مخالف این خریدها بوده است.

این درحالی است که قبل از جذب گولچ، در اینستاگرامش نوشته بود: «یک دفاع 24 ساله استرالیایی که گل قهرمانی تیمش در آسیا را زده می‌آید تا در کنار بیرانوند و آقا سیدجلال، قدرت دفاعی تیم تکمیل شود و تنها می‌ماند خرید یک مهاجم بلندقامت و آقا مهدی طارمی.» اینکه کجای این نوشته نشان از اعتراض دارد را حتما آقای عابربانک می‌تواند درباره‌اش توضیح بدهد.

 

کد خبر:9402

۳ ۳  
آی اسپورت
2016-10-04 13:19:00
نظر دهید
۳ نظر
حمید
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۸
شما به این موضوع توجه کنین که هدایتی کارشناس و فوتبال یا ایجینت نیست و مسلما هدایتی هم این بازیکن را نه پیدا کرده و در موردش چیزی میدونسته. این حرفهایی که نوشته هم معلومه مدیران پرسپولیس بهش گفتن و کلی براش تبلیغ کردند که بتونن 200 هزار دلار هدایتی رو تیغ بزنن. هدایتی هم عین همین مطالب رو برداشته تو صفحه خودش نوشته. حالا من تعجب میکنم شما به جای اینکه به این موضوع که 200 هزار دلار از هدایتی گرفته شده و 30 هزار دلار دادن به بازیکن، بپردازین رفتین مچ هدایتی رو گرفتین که چرا از بازیکن انتقاد نکرده؟؟
مطمئنا تو خرید بازیکنهای اوکراینی هم همین اتفاق افتاده و شما به جای اینکه این مسائل رو موشکافی کنید میرین دنبال مسائل خرد بی ارزش!!
شما اگه میخوای رسانه معتبر و محبوب بشین مثل نود مسائل اصلی رو دنبال کنین نه اینکه همه روزنامه ها منتظرن ببینن این هفته نود رو چی زوم میکنه و یا چیو افشا میکنه بعد میشه سوژه چند ماه رسانه ها!
فکر نکنم کاری که برنامه نود در مورد لباس تیم ملی یا همین بازیکن ها اوکراینی کرد خیلی سخت باشه که شما نتونین فقط اراده و بلند پروازی میخواد که شما ندارین و به همین تعداد اندک یوزرتون قانعید
Danial
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۵
حمید آقا این فسادی که تو فوتبال ما هست اونقدر کلاف پیچیده هست که اگه بخوای بررسیش کنی‌ همه رو باید به صورت یه مجموعه با هم برسی‌ کنی‌. جدا جدا نمیشه و همه اینها به هم وصل هستند. این آقای هدایتی‌ هم اتفاقا باید بره تو همون مجموعه برسی‌ بشه. چی‌ پشت این همه پول دادن‌های یه شخص حقیقی‌ به یه مجموعه دولتی هست؟ کجا شما دیدی یه شخص به یه شرکت دولتی کمک بلا عوض کنه؟ فراموش نکنیم که هدایتی‌ اسپانسر پرسپولیس نیست و بحث اقتصادی اسپانسر متفاوت هست. این آقا ۲۰۰ هزار دلار واسه یه بازیکن داده که آخرش قیمتش در اومده ۳۰ هزار دلار. یعنی تو پرسپولیس هر کی‌ هر قیمتی رو بازیکن بگذاره هدایتی‌ میگه چشم؟ بعد این آدم اینجوری و با این رویه میلیاردرشده؟ جالب اینکه طاهری تو مصاحبه امروز نه اون ۲۰۰ هزار دلار رو تکذیب کرده نه ۳۰ هزار دلار رو. ۱۷۰ هزار دلار رو زده به حساب هزینه‌های جانبی یعنی‌ بیشتر از ۵ برابر پولی‌ که به بازیکن پرداخت شده صرف هزینه‌های جانبی شده اسنادش هم در خزانه داری باشگاه پرسپولیس موجود هست!!!!! حالا شما میخواهی‌ فساد برسی‌ کنی‌ مگه میشه منبع این پول رو نادیده بگیری و بگی‌ هیچ نقشی‌ نداشته؟ این بحث هم فقط واسه پرسپولیس نیست استقلال هم اوضاعش بد تر نباشه بهتر نیست. اما واسه برسی‌ این فساد من هم مثل شما یه خوانده سایت هستم و خود مسئولین آی‌ اسپرت باید جواب بدن اما تا اونجا که میدونم برسی‌ این فساد یه بودجه خوب می‌خواد و کار یکی‌ دو روز نیست. برنامه ۹۰ اگه میره دنبال این چیزا چون پشتش بودجه دولتی هست و خبرنگار هایی داره که از صدا و سیما حقوق میگیرن. ضمن اینکه تو این مملکت واسه فساد تحقیقات کردن تبعات داره برادر الان ماجرای شهرداری و اینا..... میدونی‌ که؟
۱ ۱
حمید
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۳۴
اولا فساد شرکتی مثل جیووا و یا مدیر فلان تیم رو برملا کردن هیچ تبعاتی نداره. دوما اصل بر بی گناهی هست شما نمیتونی مدعی بشی که پول هدایتی از کجا میاد یا چون خیلی پول داره خرج میکنه پس پولش مشکلی داره. من مدافع هدایتی نیستم اتفاقا خیلی هم ازش خوشم نمیاد ولی تا مدعی پیدا نشه برای هدایتی، چه خصوصی چه دولتی، شما نمیتونی بگی هدایتی مشکلی داره. ولی در مورد خرید های خارجی تیم پرسپولیس، مدعی وجود داره. پرسپولیس یک باشگاه دولتی هست و هزینه ها باید شفاف باشه. وقتی کارشناسهای فوتبال میگن فلان بازیکن خارجی این قیمت به هیچ وجه نمی ارزه دیگه باید در موردش تحقیق بشه. یا وقتی هدایتی میگه از من 200 هزار دلار گرفتن و 30 تا دادن به بازیکن این دیگه مدعی وجود داره وباید مشخص بشه. این کاملا روشنه مدیران پرسپولیس دارن از حسن نیت هدایتی سوء استفاده میکنن و با این کار هم دارن به پرسپولیس و هواداراش خیانت میکنن و هم به هدایتی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر