فهرست
اتفاق روز؛ دومین مصدوم خونه‌به‌خونه در نساجی!
اتفاق روز؛ دومین مصدوم خونه‌به‌خونه در نساجی!

اتفاق روز؛ دومین مصدوم خونه‌به‌خونه در نساجی!

آی اسپورت – بعد از پیوستن فرشاد فرجی از خونه‌به‌خونه به نساجی، امروز سجاد آشوری هم از این تیم به بابلی به نساجی پیوست. او هم مثل فرجی یکی از بازیکنانی بود که بعد از اتمام مسابقات لیگ یک، توسط مالک خونه‌به‌خونه و پزشک این تیم متهم به تظاهر به مصدومیت شد.

فرجی چند روز بعد از بازی هفته آخر خونه به خونه مقابل برق جدید شیراز، در تماس با پزشک تیمش مدعی شد که مصدوم شده و به بازی فینال جام حذفی نمی‌رسد. این در حالی بود که در بازی با برق شیراز اتفاقی که موجب مصدومیت او شود رخ نداده بود. مسئولان باشگاه در روز سفر به خرمشهر برای بازی فینال جام حذفی باز هم با فرجی تماس گرفتند و او اعلام کرد که خودش را به کاروان تیم می‌رساند اما این اتفاق نیفتاد و خونه‌به‌خونه بدون او و چند بازیکن مصدوم و محروم دیگر مقابل استقلال قرار گرفت و 1-0 شکست خورد.

اما ماجرای سجاد آشوری از فرجی هم عجیب‎‌تر و جالب‌تر است. پزشک تیم خونه‌به‌خونه درباره این بازیکن مصاحبه‌ای کرد و گفت: «روز هجدهم اسفندماه در دیدار نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال خوزستان ضربه‌ای به این بازیکن وارد شد که یک شکستگی ساده و بدون جابه‌جایی در نازک‌نی داشت که تمام اقدامات تشخیصی پزشکی برای او انجام شد. عکس‌های کنترل، سونوگرافی و ام آر آی در همان روزهای اول آسیب دیدگی برای عاشوری انجام گرفت که حالا هم خودمان مدارک پزشکی را چک کردیم، دو متخصص ارتوپد و رادیولوژیست که مشاوره‌های ما هستند، نظر دادند و حتی آقای اسکوچیچ با پزشک مورد اعتماد خودشان در کرواسی نظر گرفتند که تمام این پزشکان گفتند محل آن شکستگی ساده مراحل ترمیم را به طور کامل پشت سر گذاشته و جوش خوردگی انجام شده است. از نظر پزشکی عاشوری سه، چهار هفته قبل برای تمرین کردن آماده بوده ولی به ما عنوان کرده درد دارد؛ دو، سه بار هم سر تمرین آمد ولی باز هم گفت مصدوم هستم. باز هم می‌گویم از نظر بنده استخوان محل آسیب دیدگی عاشوری جوش خورده و حتی پزشکان متخصص ارتوپد هم این موضوع را تایید کرده‌اند که مراحل درمانی و پزشکی را پشت سر گذاشته و می‌تواند همراه تیم باشد؛ ضمن اینکه ایشان تمرین خوبی با تیم داشت ولی مجددا گفت درد دارم؛ این موضوعی است که این بازیکن می‌گوید ولی ما تایید نمی‌کنیم.»

قاسم حسن‌زاده هم در گفتگو با برنامه نود این ادعاها را تایید کرد و اعلام کرد که ماجرا را پیگیری خواهد کرد. اما فعلا خبری از پیگیری نیست. با گذشت زمان و پس از نزدیک به 45 روز، همه چیز فراموش شده و همین دو بازیکن که مصدومیت‌شان توسط پزشک تیم تایید نشده بود، به تیم نساجی و مربی سابق‌شان در خونه‌به‌خونه یعنی جواد نکونام پیوسته‌اند.

۶    
آی اسپورت
2018-06-13 19:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر