فهرست
پرسپولیسی‌ها و کی‌روش؛ داستان کنعانی و کاپیتان
پرسپولیسی‌ها و کی‌روش؛ داستان کنعانی و کاپیتان

پرسپولیسی‌ها و کی‌روش؛ داستان کنعانی و کاپیتان

آی اسپورت - جلال حسینی و کنعانی‌زادگان. گویا اسم این دو بازیکن در یک سال اخیر بدجور به هم گره خورده است و این گره قرار نیست به این زودی‌ها باز شود. کنار گذاشتن جلال حسینی از تیم ملی، اتفاقی نبود که کی‌روش یک شبه تصمیم به انجام آن بگیرد. کمتر شدن حضور کاپیتان در ترکیب اصلی تیم به مرور زمان و از یک سال قبل مشخص بود که قرار است به نیمکت‌نشینی کامل یا خط خوردن او از لیست تیم ملی بیانجامد.

کی‌روش در این یک سال گزینه‌های زیادی را در قلب دفاع آزمایش کرد تا بهترین و مطمئن‌ترین گزینه را برای زوج پورعلی‌گنجی پیدا کند. کنعانی‌زادگان بازیکنی بود که در نهایت توانست میان این گزینه‌ها نمره قبولی را از نظر سرمربی تیم ملی بدست آورده و در ترکیب فیکس تیم ملی قرار بگیرد. در آن زمان انتقادات زیادی به این جانشینی مطرح شد. هواداران پرسپولیسی که از خط خوردن کاپیتانشان حسابی ناراحت بودند، کنعانی‌زادگان را هم جانشین خوبی برای یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال ایران نمی‌دانستند. در نهایت جام ملت‌ها تمام شد و با حضور ویلموتس، داستان‌های قدیمی به دست فراموشی سپرده شد.

در فصل نقل و انتقالات اما باز هم داستان این دو مدافع به هم رسید. کنعانی‌زادگان که از زمان حضور برانکو شایعه خریدش مطرح شده بود بالاخره به صورت رسمی به پرسپولیس پیوست. این در حالی است که لیست پرسپولیس با ترافیک شدید بازیکن مواجه است. مگر این که تصمیم آنها این باشد که یکی، دو بازیکن را از لیست خارج کنند. جلال حسینی به واسطه سن و سالش، مشخص نیست تا چه زمانی می‌تواند در قلب دفاع قرمزها قدرت‌نمایی کند و باید گزینه‌ای برای جانشینی او پیدا می‌شد. پورعلی‌گنجی، مدافعی بود که بارها بحث پرسپولیسی‌شدنش مطرح شد و هیچ‌گاه به نتیجه نرسید. گویا پرسپولیسی‌ها هم در نهایت به گزینه کی‌روش رسیدند؛ کنعانی‌زادگان. بازیکنی که همیشه قرار است جانشین سیدجلال باشد.

 

۶    
آی اسپورت
2019-07-08 22:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر