فهرست
آتش سوزی در پرتغال؛ خوش شانسی کی‌روش
آتش سوزی در پرتغال؛ خوش شانسی کی‌روش

آتش سوزی در پرتغال؛ خوش شانسی کی‌روش

آی اسپورت - آتش سوزی در پرتغال تلفاتی داشت و باعث شد چندین خانواده بی خانمان شوند. کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران هم پیامی در این زمینه منتشر کرد تا به حمایت از آسیب دیده‌ها و آتش نشان‌ها بپردازد. کی‌روش و خانواده‌اش شانس آوردند که در این آتش سوزی آسیبی به آنها وارد نشد. سرمربی تیم ملی بعد از ترک روسیه به پرتغال سفر کرد و به روستای پایائو رفت که آتش سوزی در آن رخ داده است. کی‌روش و اعضای نزدیک خانواده‌اش در این روستا ویلایی دارند و در آنجا جمع شده بودند تا ناهار را کنار هم بخورند. به نوشته سایت مایس فوتبال حوالی بعد از ظهر بود که کی‌روش و خانواده‌اش شاهد آتش سوزی در این روستا بودند ولی این آتش آنها را تهدید نمی‌کرد. حتی کی‌روش جزو کسانی بود که برای خاموش کردن آتش به دیگران کمک کرد.

۵ ۶  
آی اسپورت
2017-10-17 12:10:00
نظر دهید

۶ نظر
ویلی
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۲
یکسال مونده تا جام جهانی و ازون مهمتر جام ملتهای آسیا سرمربی تیم ملی درکنار خانواده در ویلای پایائو تشریف دارند، بنده خدا فن مارویک عربستانو ازون گروه مرگ آورد بالا به خاطر اینکه مرخصی میخواست اخراجش کردن بائوزا رو آوردن برنامه اردوها و بازیاشونو تا یه سال فیکس کردن ما اینجا فعلن با قرار گرفتن در سید سوم و گمانه زنی در مورد گروه بندی سرمون گرمه!!
خوزه
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
میخوای برانکو بشه مربی تیم ملی؟فعلا شش دونگ حواست به الهلال باشه.خیلی تو کار بزرگترا دخالت نکن.سنگینتری
۱
نوید
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۴
کلا برای دو بازی اومد و دوباره رفت استراحت و عشق حال! پول مفت این ملت صرف جهانگردی این مردک میشه!
خوزه
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۲
بمونه چهار هیچ الهلال و ببینه؟یا زیر توپ زدن های بقیه
۱
علیرضا
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۴
وقتی تیم ملی نمی تونه تمرین داشته باشه و دستیارانش حواسشون به باز یهای لیگ هست در ایران بمونه که چی بشه!؟ به وقتش باید کلی اردوهای طولانی مدت بگذاره
۱
بابک
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۸
بهتر از اینه که پولو واس جهانگردی امثال قلعه نویی و کاروان 30 نفرش بدن...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر