فهرست
شاراپووا تا 2020 بازی می‌کند
شاراپووا تا 2020 بازی می‌کند

شاراپووا تا 2020 بازی می‌کند

آی اسپورت – ماریا شاراپووا که سال گذشته به دلیل مصرف ملدونیوم ۱۵ ماه محروم شد، به زودی به مسابقات جهانی برمی‌گردد. مدیر برنامه‌های شاراپووا در گفت‌وگو با CNN اعلام کرد اگر شاراپووا محروم نشده بود، امسال بازنشسته می‌شد اما در شرایط فعلی او تا سال ۲۰۲۰ به کار خود ادامه‌ می‌دهد. شاراپووا که تاکنون پنج بار قهرمان گرند اسلم شده است، روز ۲۶ آوریل در مسابقات تنیس اشتوتگارت مسابقه خواهد داد.

مدیر برنامه‌های شاراپووا در این‌باره گفت: «سال گذشته شاراپووا در شرایط بدنی خوبی نبود و در ۶ ماه اول سال آسیب دیده بود. بدن او نیاز به استراحت دارد. در صورتی که او در شرایط بدنی سالمی به سر ببرد تا سال ۲۰۲۰ به کار خود ادامه‌ می‌دهد.»  

شاراپووا در سال ۲۰۰۸ نیز آسیب دیده و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود. مدیر برنامه‌های شاراپووا معتقد است او در حال‌ حاضر در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد و انگیزه و سلامت کافی برای مسابقه دادن را دارد. از آنجایی که شاراپووا در ۱۵ ماه اخیر و در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکرده است، در رنکینگ حضور ندارد. به همین دلیل برای شرکت در مسابقات نیاز به وایلد کارت دارد. هنوز مشخص نیست شاراپووا بتواند برای مسابقات رولان گاروس وایلد کارت دریافت کند.

۱    
آی اسپورت
2017-04-17 13:18:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر