فهرست
بند و تبصره‌های شرم‌آور
بند و تبصره‌های شرم‌آور

بند و تبصره‌های شرم‌آور

آی اسپورت - رقم‌های منتشر شده از قرارداد استقلالی‌ها در خبرگزاری تسنیم دود از کله خیلی‌ها بلند کرد، رقم‌هایی همراه با سند و مدرک که البته قبلاً در نشریات دیگر منتشر شده بود، اما این بار با جزئیات است و البته با سند و مدرک. کاری به این که کدام عضو شریف استقلال و با چه هدف و نیتی این قرارداد‌ها را رسانه‌ای کرده، ندارم، ولی این رقم‌های حیرت‌آور که فقط مختص استقلال هم نیست، بار دیگر نشان می‌دهد تیمداری وزارت ورزش از بیخ و بن غلط است. در یک مقطعی هواداران استقلال درست یا غلط به وزیر ورزش فشار آوردند و خروجی‌اش شد قرارداد‌های سرسام‌آور و میلیاردی امثال الحاجی گرو، نیومایر، شفر، ایسما، منشا و... از همین قرارداد‌ها در سایر تیم‌های دولتی هم داریم در حالی که اگر مدیران محترم استقلال، پرسپولیس، سپاهان و... مالکان باشگاه‌های خصوصی بودند هرگز از این هزینه‌ها نمی‌کردند.

نکته تأسف‌آور در آپشن‌های قرارداد خارجی‌ها (مثلاً ایسما) این است که قرار بود او به ازای هر گل پاداش بگیرد! خب اگر کار مهاجم گلزنی نیست پس چیست؟ مگر مهاجم پول می‌گیرد که پنالتی مهار کند؟ مگر دروازه‌بان پول می‌گیرد که گل بزند؟ این بند‌های خجالت‌آور مسلماً ضعف مفرط مدیریت در فوتبال ایران است. مسلماً تاریخ در مورد تک‌تک این قرارداد‌ها با بازیکنان خارجی قضاوت خواهد کرد همان‌طور که ما امروز در مورد اوکراینی‌های پرسپولیس، هلمکه استقلال، پروپییچ و... قضاوت می‌کنیم. نسل بعد البته به اینکه پرسپولیس و استقلال هر دو توسط دولت و یک نهاد خاص مدیریت شدند هم خواهد خندید.

 

خبر ورزشی 

۹ ۲  
آی اسپورت
2019-05-26 09:15:00
نظر دهید

۲ نظر
...
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۲۰
جالبه نویسنده هنوز شک داره و نوشته هوادارای کیسه به درست یا غلط! به وزیرورزش فشار اوردن!!!! دقت کنید یعنی هنوز به این جمع بندی و نتیجه نرسیده که عربده کشی و سلیطه گری و باج گرفتن به ضرر کیسه شده و یه نمایش بوده برای گرفتن امتیاز
.
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۸
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر