فهرست
وقتی سیدجلال دو برابر دیاباته گل می‌زند!
وقتی سیدجلال دو برابر دیاباته گل می‌زند!

وقتی سیدجلال دو برابر دیاباته گل می‌زند!

آی اسپورت - این که پرسپولیس ۶ امتیاز بیشتر از استقلال دارد اصلاً چیز عجیبی نیست وقتی پرسپولیس هفته‌ها گل نمی‌خورد و در آن سو دروازه استقلال راحت باز می‌شود و وقتی سیدجلال حسینی به عنوان یک مدافع میانی دو برابر شیخ دیاباته آقای گل فصل گذشته لیگ گل می زند، وقتی در استقلال هر بازیکنی بیشتر اعتراض می‌کند و کمتر تمرین می‌کند، فیکس می‌شود، خروجی کار عقب ماندن استقلال از پرسپولیس می‌شود.

شاگردان یحیی گل‌محمدی بار دیگر به تنظیمات کارخانه برگشته و بردهای یک بر صفر خود را استارت زدند. انگار این فقط تیم امیر قلعه‌نویی بود که باید ۵ گل از پرسپولیس می‌خورد و در سایر بازی‌ها شاگردان یحیی قسم خوردند که بیشتر از یک گل نزنند. در بازی با سایپا بازهم سیدجلال فرمانده اصلی خط دفاعی و البته زننده‌گل مهم سرخپوشان بود سید جلالی که یک بار دیگر در ۳۹ سالگی نشان داد تمام شدنی نیست.

در کنار این مسئله ریتم مناسب بازی پرسپولیس است که کاملاً به چشم می آید در تیم گل‌محمدی تمام بازیکنان هرچه دارند رو می‌کنند و حداکثر توان خود را ارائه می‌دهند درست برخلاف استقلال که یکسری از بازیکنان بازی نمی‌کنند و البته کادرفنی هم نمی‌توانند از بقیه بازیکنان به خوبی بازی بگیرند. در بازی با مس مهدی قایدی نشان داد که حتی اگر قایدی باشی وقتی یازده روز تمرین نکنی، دریبل زدن هم یادت می‌رود حتی اگر دیاباته باشی و آقای گل، ساده‌ترین توپ را دم دروازه هدر می‌دهی و این آشفتگی مشخصاً از روی نیمکت استقلال به داخل زمین رسیده و انگار قرار نیست بازیکنان استقلال به خودشان بیایند و تیمی که در حسرت جام می‌سوزد را نجات بدهند.

با نتایج حاصل شده در دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر فاصله پرسپولیس با استقلال ۶ امتیاز شد تا کابوس چهار سال گذشته برای هواداران استقلال تکرار شود حالا در فضای مجازی استقلالی‌ها خواهان رفتن فکری هستند و پرسپولیسی‌ها دوست دارند او در استقلال بماند. نتایج نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که هواداران استقلال بیشتر خواهان بازگشت فرهاد مجیدی به تیم‌شان هستند اما به هر حال این تیم امتیازات مهمی را هدر داده که جبران آن با توجه به اوج‌گیری سپاهان و کم اشتباه بودن و خساست پرسپولیس در امتیاز دادن اصلاً کار راحتی به نظر نمی‌رسد. ختم کلام اینکه استقلال هم  مشکل مدیریتی دارد هم مشکل فنی و البته بازیکنانش هم بازی نمی‌کنند و یا خیلی بد بازی می‌کنند با این روند باید منتظر دوئل پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی باشیم و بعید است که استقلال امسال هم بتواند جام را از دست رقیب دیرینه بگیرد.

 

خبر ورزشی 

۳۰ ۲  
آی اسپورت
2021-03-01 20:59:00
نظر دهید

۲ نظر
تاج کبیر
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹، ۲۲:۳۶
حرف مفت نزن
سید جلال حسینی دوپینگ میکنه و بردهای پرسپولیس با حمایت داوران به دست میاد
دیدین خادم عزیزی در روز اولش یک پیروزی به تیمتون تقدیم کرد
پس خجالت بکشین و اجازه بدین خطیر بیاد تا در شرایط برابر بجنگیم ترسوها
وریا غفوری بزرگترین اسطوره زنده تاج است
شجاعت و مردمداری و استواری او مایه فخر تاج است
امیدوارم ۴ ساله دیگه بمونه و تاج را به موفقیت های بیشتری برسونه
۵ ۱
اقلیت تاس
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹، ۰۹:۴۰
دمت گرم.عالی بودی...خدا حفظت کنه .. تو و امثال اقلیت ساندویچی زر مفت زن را...زنده باد تاژ تهران و حومه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر