فهرست
شک به عکس: سروش به هتل پرسپولیس رفت؟
شک به عکس: سروش به هتل پرسپولیس رفت؟

شک به عکس: سروش به هتل پرسپولیس رفت؟

آی‌اسپورت- با رسیدن به پایان نیم‌فصل اول و شایعات نقل‌وانتقالات، بعضی از منابع نزدیک به باشگاه پرسپولیس از قطعی شدن قرارداد با سروش رفیعی خبر داده بودند. با توجه به حضور همزمان پرسپولیسی‌ها و تراکتوری‌ها در یک هتل، عکسی از سروش در کنار کریم باقری در سایت‌های معتبر منتشر شده که نشان می‌دهد رفیعی به اردوی سرخ‌پوشان تهرانی رفته است. البته مارک لباسی که کریم باقری و فرشاد احمدزاده پوشیده‌اند از شرکت جیووا است که یکی دو ماه قبل قراردادشان با پرسپولیس فسخ شده است. به همین دلیل امکان دارد که این عکس برای ماه‌های گذشته باشد. از طرفی هم ممکن است پرسپولیسی‌ها هنوز از لباس‌هایی که از این شرکت برایشان باقی مانده در اردوهای پیش از بازی استفاده کنند. به هر حال تا روزهای آینده همه چیز درباره سروش و تیم آینده اش مشخص خواهد شد.

سروش رفیعی در اردوی پرسپولیس
سروش رفیعی در اردوی پرسپولیس

۴ ۸  
آی اسپورت
2016-12-24 02:01:00
نظر دهید

۸ نظر
شایان
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۱۴
از مقایسه ی موهای احمدزاده با بازی امروز هم میشه یک نتیجه گیری هایی کرد!
۶
شایان
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۱۲
الان موهای احمدزاده بلند ترِ و البته یه رنگ ریز قهوه ای هم زده بهشون. علاوه بر این من خاطرم هست که عین این عکس چند ماه پیش بیرون اومد و حاشیه ای هم برای سروش رفیعی ایجاد کرد.
۵
میلاد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۱۲
بابا اخه خیلی سادس موهای احمد زاده رو نگا کنین این عکس واسه اول فصله
۵
شاهین
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۰۵:۵۵
مدل جدید موهای فرشاد را به یاد بیاورید و این عکس را ببینید.... این عکس مال زمانی است که سروش برای بازی تراکتور استقلال به تهران آمده بود اگه اشتباه نکنم.
۶
حـسـیـن
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۳۷
این عکسی که منتشر شده برا 20 شهریور 1395 یعنی قبل بازی پرسپولیس و تراکتوره! البته با توجه به اسپانسر قدیمی لباس کریم باقری و فرشاد احمدزاده هم میشد فهمید... این قضیه صرفا یه جو رسانه ایه!
۴
Hasan
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۲۰
موهای احمدزاده کوناهتر از موهای الانشه این عکس مال زمان گذشته است
۳
حامد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۳۶
با شناختی که از شخصیت سروش دارم مطمئنم این خبر کذبه محضه سروش تا بازی با ذوب با هیچ تیمی صحبتم نمی کنه چه رسد به مذاکره و توافق ، بله احتمال اینکه سروش به پرسپولیس بره زیاده و من به عنوان یه تراختوری براش آرزوی موفقیت می کنم، از پرسپولیسیای عزیزم تقاضا دارم حاشیه درست نکنن
۴
فرزاد مهریار
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۲۲
واقعیت قضیه : خبر واقعی بوده ولی رسانه ها از یک عکس قدیمی استفاده کرده اند...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر