فهرست
راه ‌کازان برای مشکل سردار؛ درخواست کمک از پدر
راه ‌کازان برای مشکل سردار؛ درخواست کمک از پدر

راه ‌کازان برای مشکل سردار؛ درخواست کمک از پدر

آی‌اسپورت- سردار آزمون همچنان گل نمی‌زند. جایگاهش در تیم هم بازی به بازی متزلزل‌تر می‌شود. او در ۷ بازی اخیر تنها در یک بازی ۹۰ دقیقه به میدان رفته است و در ۴ بازی اخیر در سه بازی کمتر از ۴۵ دقیقه بازی کرده است. گل‌نزدن سردار آزمون در این فصل، مربیان تیم را به پیدا کردن راه‌حل واداشته است. در این فصل تعداد هواداران روبین‌کازان کاهش شدید پیدا کرده‌ است  و این مساله از نظر اقتصادی به تیم ضرر وارد کرده. مدیران تیم یکی از دلایل این افت را کم شدن جذابیت بازی‌های این تیم و کم گل‌زدن مهاجمان دانسته‌اند. یکی از این مهاجمان سردار آزمون است که مربیان به دنبال راه‌حلی برای شکستن طلسم گل‌نزدنش در این فصل هستند. آخرین راه‌حل کادرفنی برای بازگشت این بازیکن به روزهای اوجش، حضور پدر آزمون در محل تمرینات این تیم بوده است.

سایت business-gazeta نوشت: «سردار آزمون ۷۵۶ دقیقه است که نتوانسته عملکرد مثبتی در تیم داشته است (آزمون در هفته سوم یک پاس گل داد). این طولانی‌ترین مدتی است که سردار آزمون تا به حال نتوانسته گل بزند یا پاس گل بدهد. مسئولان این تیم اعتقاد دارند که مشکل آزمون مسائل روحی است و این مشکل شاید با حضور پدر او در تمرینات حل شود. قرار است پدر آزمون یا راه‌حلی برای مشکل پسرش پیدا کند یا حضورش به این بازیکن ایرانی کمک کند تا از بحران خارج شود. »

بازی روبین‌کازان مقابل زنیت بازی حساسی برای آزمون بود. پیش از این خبرهایی شنیده شده بود که روبرتو مانچینی سرمربی زنیت، آزمون را در لیست خرید خود قرار داده است و این بازی فرصتی است تا این بازیکن را بیشتر زیرنظر بگیرد. آزمون اما در ادامه روند قبلی‌اش در این بازی تنها ۱۵ دقیقه به میدان رفت و عملکرد مثبتی هم نداشت.

نود

۳ ۴  
آی اسپورت
2017-11-06 21:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
مارال
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۴۹
آزمون خودشو درگیر اسباش کرده .
برزو
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۰۸
شما به واسطه دختر بودنتون هيچي از شهرت يه پسر جوون و دغدغه هاي بعدش نميدونيد. اونم تو روسيه!
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۲۲
شما بعنوان پسر بگو که در روسیه جوانان فوتبالیست دیگه ، آیا این دغدغه را ندارند !؟
نکنه فقط آزمون اونجا اینقدر شهرت داره ؟!
۴
یهویی
سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶، ۰۷:۳۰
ای برزوی آدم فروش :)))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر