فهرست
شاگردان فکری، یک امتیاز تا لیگ برتر
شاگردان فکری، یک امتیاز تا لیگ برتر

شاگردان فکری، یک امتیاز تا لیگ برتر

آی اسپورت - نتایج در هفته سی و دوم لیگ دسته اول به گونه‌ای رقم خورد که نفت مسجدسلیمان علیرغم توقف خانگی مقابل نساجی، به یک قدمی لیگ برتر رسید. فکری و شاگردانش برای رسیدن به لیگ برتر تنها یک امتیاز از دو بازی پیش رو می‌خواهند. این به شرطی است که رقبای آنها در پایین جدول هر دو بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذارند.

شکست خانگی فجر سپاسی مقابل مس کرمان تنها به سود تیم خونه‎به‎خونه نشد. بلکه این شکست باعث شد تا فاصله امتیازی نفت مسجدسلیمان با تیم سوم جدول (فجر سپاسی) به ۴ امتیاز برسد. مسجدسلیمانی‎ها ۶۴ امتیازی هستند و تیم‌های سوم و چهارم جدول جدول که فجرسپاسی و نساجی باشند ۵۸ امتیازی هستند. هر کدام از این دو تیم در بهترین حالت می‎توانند با پیروزی در ۲ بازی باقی مانده ۶ امتیاز گرفته و امتیازشان با امتیاز فعلی نفت مساوی شود. نفتی‎ها کافی است تا یک امتیاز از ۶ امتیاز پیش رو بگیرند تا این تیم‌ها عملا امکان رسیدن به امتیاز نفت را از دست بدهند و مسجدسلیمان عملا لیگ برتری شود.

نفت مسجد سلیمان با انجام ۳۲ بازی، ۱۸ پیروزی، ۱۰ مساوی، ۴ شکست، ۴۴ گل زده و ۲۲ گل خورده موفق به کسب ۶۴ امتیاز شده و در در صدر جدول مسابقات قرار دارد.

مهر

۴    
آی اسپورت
2018-04-18 16:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر