فهرست
چرا طارمی می‌خواهد برود؟
چرا طارمی می‌خواهد برود؟

چرا طارمی می‌خواهد برود؟

آی اسپورت – در شرایطی که قرار بود باشگاه پرسپولیس دیروز به پیشنهاد باشگاه الغرافه قطر برای مهدی طارمی پاسخ دهد هیچ خبری درباره این موضوع منتشر نشد با این همه سایت باشگاه خبرنگاران حضور مهاجم ملی پوش پرسپولیس در لیگ ستارگان را تقریبا قطعی می داند. به نوشته این سایت،  تیم الغرافه قطر تا هفته آینده قرارداد مهدی طارمی و وسلی اسنایدر هلندی را به امضا می رساند و این دو انتقال تقریبا قطعی شده است.

از طرف دیگر خبرآنلاین هم در گزارشی به دلایل اصرار طارمی به جدایی از پرسپولیس اشاره کرده و نوشته: طارمی متولد 1371 است، بنابراین اگر قراردادش را به خواست باشگاه تا ۲ سال دیگر تمدید کند باید تا 27 سالگی در پرسپولیس بماند. آقای گل به واسطه باشگاه هم که پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله از سوی گرشاسبی را مطرح کرده همین جواب را داده و به حالت درد دل گفته است: «من تابع تصمیم باشگاه هستم. اگر بگویند پس از اتمام محرومیت بمان و 9 مسابقه باقی مانده را برای پرسپولیس بازی کن، می‌مانم. اگر هم بخواهند مرا ترانسفر کنند تابع تصمیم باشگاه هستم اما نمی‌توانم قراردادم را ۲ سال دیگر تمدید کنم. اگر قراردادم را تمدید کنم آن وقت باید در 27 سالگی به اروپا بروم.»

 

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-01-04 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
بهروز
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۴۱
قربون تابع بودن تو پسر
نمرديمو فهميديم تابع بودن ب چي ميگن
زودتر ردش كنيد بره وگرنه همين پونصدهزار دلارم از دست باشگاه ميره
۳
امید از تفت
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۲۳
پرسپولیس نباید منتظر طارمی بمونه. برانکو باید یه مهاجم خوب و یه پدیده به ترکیب بزرگسالان اضافه کنه. محمدامین اسدی عالیه و میتونه گزینه خوبی برای تعویض ها باشه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر