فهرست
قائدی استارت زد؛ استقلال حواسش هست؟
قائدی استارت زد؛ استقلال حواسش هست؟

قائدی استارت زد؛ استقلال حواسش هست؟

آی اسپورت - هافبک استقلال از امروز تمرینات خود را با این تیم شروع خواهد کرد. با اعلام دکتر نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال، با انجام آزمایش‌های گرفته شده از مهدی قائدی این بازیکن شرایط خوبی دارد و امروز به همراه او در تمرین حاضر خواهد شد تا بر عملکرد این بازیکن نظارت کند. مهدی قائدی که به دلیل تصادف شدید و مصدومیتی که در این حادثه نصیبش شد حدود 4 ماه از تمرینات استقلال به دور بود، حالا می‌تواند به تمرینات برگردد. البته قائدی با توجه به مدت طولانی که از میادین دور بوده، بعید است در این فصل بتواند برای استقلال بازی کند و از حالا خود را برای فصل آینده آماده می‌کند.

مهدی قائدی یکی از بهترین بازی‌های خود را در بازی استقلال و پارس جنوبی انجام داد، اما بعد از آن به شهر خود رفت تا به قول خودش مسائل مربوط به دانشگاهش را حل و فصل کند اما این بازیکن کم سن و سال در تصادف شدید دچار جراحت از ناحیه کبد شد و شرایطش کاملا عوض شد. قائدی که از لیگ یک آمده بود تا پدیده لیگ برتر شود با همین اتفاق از جریان مسابقات دور شد و حتی در وهله اول گفتند به دلیل همین مصدومیت شدید شاید دیگر نتواند بازی کند اما بعدا این ادعا تکذیب شد و حالا پزشکان سعی دارند این بازیکن را به شرایط بازی برگردانند. بازیکنی مثل قائدی استعدادهای این فوتبال هستند که به دلیل سن و سال کم شاید نمی‌دانند چطور باید از خود مراقبت کنند و بعضا این بازیکنان خیلی زود از دنیای فوتبال به خاطر همین مساله محو می‌شوند.

بخشی از این مراقبت‌ها به باشگاه‌ها برمی‌گردد و بخش دیگر ماجرا به خود بازیکن مربوط می‌شود. در روزهایی که تماشاگران استقلال نام مهدی قائدی را در ورزشگاه فریاد می‌زدند این نگرانی در جامعه فوتبال ایجاد شد که سرنوشت او مشابه بازیکنانی نشود که با شرایط او به فوتبال آمدند و با توجه بیش از حد مسیر اصلی را گم کرده و عاقبت درستی را پیدا نکردند اما در آن مقطع استقلالی‌ها در مصاحبه‌های خود ادعا کردند که حواسشان به این استعداد فوتبال هست تا اینکه ماجرای جنجالی تصادف مهدی قائدی نشان داد که عادت‌های غلط فوتبالی هر بار تکرار می‌شود و انگار راه گریزی برای آن وجود ندارد.

 مهدی قائدی خوش شانس بود که شدت ماجرا به حدی نبود که در سن 19 سالگی با فوتبال خداحافظی کند اما مسائلی که برای او در مدت بیماری‌اش پیش آ مد شاید درسی باشد تا او بهتر از خودش مراقبت کند. بنا به ادعای خانواده این بازیکن حتی در مقطعی او دچار افسردگی شد که مسوولان استقلال سعی کردند با انتقال قائدی به تهران شرایط روحی و روانی‌اش را بهتر کنند و حالا این بازیکن قرار است با استقلال تمرینات خود را شروع کند.

۱ ۸  
آی اسپورت
2018-04-26 13:20:00
نظر دهید

۸ نظر
دختری با شلوار زرد در اتومبیل تصادفی قایدی
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
خدا رو شکر دیگه مسافران خانم تو تهران بدون ماشین نمیمونند و قایدی همه رو به مقصد میرسونه
دختری با شلوار زرد در اتومبیل تصادفی قایدی
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
خدا رو شکر دیگه مسافران خانم تو تهران بدون ماشین نمیمونند و قایدی همه رو به مقصد میرسونه
قائدی مست قااااتل
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۵۳
یه نفر دیگه آماده باشه خواستم برم بوشهر بنوشم و بکشمش..
111
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۷
چه جالب این یعنی هیچ اتفاقی نیفتاده و همه چی ارومه تو همین سایت کم مونده برانکو رو اعدام کنن ولی کسی که لایق مجازاته و جای اون تو زمین فوتبال نیست رو دارن حمایت میکنن و از خوش شانسیش میگن
00
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹
ولی احمدرضا شاکر به اندازه این یارو خوش شانس نبود طفلک تو اوج جوانی رفت زیرخاک تا این بتونه دوباره استارت بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟
مسعود
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۴:۱۶
خدا رحمت كنه شاكر رو.تو اين كه كار قاعدي هم اشكال داشته هست شكي نيست اماخوب اون شب همين شاكر هم كنار قائدي بوده. پياده وسط جاده نبوده كه اين كشته باشش. حالا اين اشتباه كرده درست. اما به خاطر خدا همهشما بيگناهن؟
Me
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۳
میبینم که دوستان لنگدوست اومدن و شروع کردن مثل همیشه به اتهام زنی،ای قائدی،،،،، ای قائدی،چه کردی با این لنگپوشان و لنگدوستان که اینطوری به خودسوزی افتادن...فصل بعد آماده بیا که کامل جزغاله بشن
۵ ۱
دمروی کوچک
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
اتهام زنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یاخدا این کیسه کشا چه موجودات وقیحی هستن؟ حالا تو واسه جزغاله شدن فردا اماده ای کیسه کش؟ جای قاتل تو زمین فوتبال نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر