فهرست
پنج سوال از ونگر/ ابهام در وضعیت آرسنال
پنج سوال از ونگر/ ابهام در وضعیت آرسنال

پنج سوال از ونگر/ ابهام در وضعیت آرسنال

آی اسپورت- آرسنال در حالی نیمی از تمرینات پیش‌فصل را پشت سر گذاشته که برخی از بازیکنان در آن حضور پیدا کرده‌اند، خریدهای جدید لاکازت و کولاسیناچ به خوبی با تیم هماهنگ شدند و بازیکنانی که برای مدتی طولانی مصدوم بودند، مانند پر مرتسکر و دنی ولبک کاملا آماده هستند. اما هنوز سوالاتی است که باید از ونگر پرسیده شود.

1- آیا الکساندر لاکازت و الیویر ژیرو می‎توانند با هم بازی کنند؟

انتظار می‎رود لاکازت مهاجم میانی باشد و این پستی است که پیش از این ژیرو داشت. پس ونگر برای بازی دادن به هر دوی این بازیکنان مشکل خواهد داشت. شاید او تصمیم بگیرد به لاکازت پشت سر ژیرو بازی دهد. هر دو بازیکنان بزرگ و موفقی هستند و اگر ونگر موفق شود فرمولی برای بازی دادن به هر دوی آن‌ها پیدا کند مطمئنا خط حمله آرسنال مرگبار خواهد بود.

2- دقیقه نقش تئو ولکات چیست؟

وقتی ونگر سیستم بازی تیمش را به سیستم 3 دفاعی تغییر داده ولکات یکی از بزرگ‎ترین بازنده‌‎ها در این سیستم بود. در این سیستم وینگبک‌ها فضای زیادی را پوشش می‌دهند و فشردگی‎ای هم در خط حمله وجود ندارد، در نتیجه پست تخصصی او که یک وینگر راست است بدون استفاده است. فصل جدید در آستانه شروع شدن است و هنوز ونگر نتوانسته پستی مناسب برای او در ترکیب تیمش پیدا کند. در دیدار دوستانه در پیش فصل او یکی از دو هافبک تهاجمی تیمش بود، اما در رقابت با اوزیل و سانچس (اگر بماند) او شانسی برای حضور در این پست هم ندارد.

3-  باید با مدافعان چه کرد؟

کالوم چمبرز به پایان دوره قرضی‎اش در میدلزبورو رسیده و حالا آرسنال 6 مدافع دارد. این تعداد بدون احتساب کولاسیناچ و مونرئال است که در صورت نیاز می‎توانند در خط دفاعی تیمشان بازی کنند. مخصوصا وقتی تیم با 3 مدافع بازی کند که مدیریت کردن بازیکنانی که باید روی نیمکت بنشینند سخت‌تر هم می‎شود.

4- کدام یک از جوانان برای بازی‎های بزرگ آماده هستند؟

مخصوصا برای بازیکنان آکادمی آرسنال تمرینات پیش‌فصل فرصت مناسبی است که بتوانند دقایقی فرصت پیدا کنند تا نظر ونگر را جلب کنند. سرمربی فرانسوی بارها نشان داده که توجهی ویژه به جوانان، مخصوصا جوانان آکادمی خودشان دارد. اما باید دید در این فصل کدام یک از جوانان می‎توانند راهی تیم اصلی شوند.

5- آیا امیلیانو مارتینز می‎تواند ذخیره مناسبی برای پتر چک باشد؟

از بین همه بازیکنانی که در این تور تمرینی حضور دارند داوید اوسپینا کسی است که احتمال فروختنش بیشتر از همه بازیکنان است. او همچنین به فنرباغچه نسبت داده می‎شود و نمی‏خواهد یک فصل دیگر ذخیره چک باشد. این یعنی امیلیانو مارتینز قرار است ذخیره جدید دروازه‎بان توپچی‌ها باشد و این سوال مطرح است که آیا او به اندازه کافی برای این پست مناسب است یا نه.

 

۲    
آی اسپورت
2017-07-17 17:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر