فهرست
شما هرگز تنها قدم نخواهید زد
شما هرگز تنها قدم نخواهید زد

شما هرگز تنها قدم نخواهید زد

آی‌اسپورت- «الاهلی عربستان» تیم شماره دوی آسیا امروز همه چیز دارد، همه‌ی آنچه پرسپولیس از آن محروم است؛ حمایت فدراسیون کشورش که مجوز شش بازیکن خارجی را اختصاصا برایش صادر کرد. منابع مالی نامحدود که خرید هر بازیکن از هر لیگی را برایش میسر کرد. هواداران عرب و هم‌زبان که احتمالا استادیوم خانگی را برایش تداعی خواهند کرد. پرسپولیس همه‌ی اینها را با حسادت تماشا می‌کند اما یک ویژگی دارد که الاهلی، الهلال و تمام «ال» های نفتی باید حسرت آن را بخورند. پرسپولیس قلب‌های عاشق ما را دارد که ضربانمان را با ساعت مانینگِ چینی تنظیم می‌کنیم. رستگاری ما در بن‌زاید اتفاق می‌افتد.از سر حادثه امروز روز ملی سینما هم هست.

«فارست گامپ» ما علیپور است که به ازای تمام بی‌مهری‌ها، عصیان‌ها و حرمان‌ها، فقط دوید و دوید. «مردی برای تمام فصول» روی نیمکت ما نشسته است. سر توماس مور مربی اصولگرای ماست که در دوره‌ی زوال اخلاقیات یک قدم از آرمانهایش عقب‌ ننشست. «جان‌سخت» ما وحید امیری است که تا پای جان می‌دود.

«پدرخوانده» ما خوردبین است که نیم قرن با تیم نفس کشیده است. بشار رسن قرار است «مرد سوم» تیم‌مان باشد. شاید هم قرار است «شورش بی‌دلیل» منشا را شاهد باشیم. بیرانوند قرار است در این «برخورد نزدیک از نوع سوم» این بار عمر السومه را ناکام بگذارد. کمال هم که مثل همیشه در میانه‌ی میدان «با گرگها می‌رقصد». احمدزاده «پیترپن» قصه‌ی ماست که سبک‌بال به تمام زمین پر می‌کشد. طارمیناتور و مسلمان همان «رفقای خوب» هستند که قرار است «بوچ کسیدی و ساندنس کید» ما باشند که همه برای یکی و یکی برای همه را فریاد بزنند. شجاع و حاجی انصاری و ماهینی و محرمی «چهار سوار سرنوشت» ما هستند، «چهار شگفت‌انگیز» که همچون کوه یخ «تایتانیک» ربروف را غرق خواهند کرد. باید دید «زنگ‌ها برای که به صدا در می‌‌آیند» آیا «جویندگان» جام ما عاقبت بخیر می‌شوند یا در پایان کار ما می‌مانیم و «رویای نیمه شب تابستان» و یک آرزوی «بر باد رفته». هرچه باشد «در گرمای امشب» قرار است «این گروه خشن» به جنگ زمین و زمان و دلارهای نفتی بروند. ربیع‌خواه «اسپارتاکوس» ماست که به همراه «ده گلادیاتور» مقابل شاهزاده‌های متمول سعودی قیام می‌کند. اینها به همراه برانکو «دوازده مرد خشمگین» که «فرار بسوی پیروزی» را آغاز می‌کنند تا شادی یک ملت را رقم بزنند.

«داستانهای عامه‌پسند» امروز برای ما در ابوظبی روایت می‌شود. «جنگ ستارگان» در هوای شرجی امارات برپا می‌شود. باید دید «روشنایی‌های شهر» رو به خاموشی خواهد نهاد یا «اشک‌ها و لبخندها» نصیب رقیب می‌شود.

قرار عاشقی ما ورزشگاه بن‌زاید است. خودمان نیستیم اما به نیابت روحمان کنار ارتش سرخ می‌دود. برای هر گام‌شان، هر شوت و هر حرکتشان نفس حبس می‌کنیم و قلبمان به شماره می‌افتد. نه شما تنها نیستید. شما هرگز تنها قدم نخواهید زد. ما در کنارتانیم، از حالا، تا همیشه، «از اینجا تا ابدیت».

۱۶۹ ۸  
آی اسپورت
2017-09-12 18:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
وطنم ایران
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۵
عالی بود عااااااالی،خدایا به حرمت این شب دل 80 میلیون ایرانی و شاد کن
P71
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۳۲
ما پرسپولیسیم تنها ترین تیم دنیا. ... ما از گور بازگشته ی ایناریتو و دی کاپریو هستیم .... امشب عملیات سرباز رایانه.... ب امید موفقیت تیم محبوبم
برزو
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
آسيا هنوز اينقدر درپيت نشده كه پيروزي بتونه بره جزو ٤ تا تيم نهايي.
از كامنتت اسكرين گرفتم
شاهین ممسنی ❤❤
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۴۸
سلام‌ برزو کوله
خیط شدی.
حالو بزنگ ۱۲۵
قبلش پماد بزن
majid22
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۲۶
یا علی بگو حماسه ای به پا کن دوباره.یا علی بگو خدا هوامونو داره
برزو ....
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۳۴
برزو ...از همين الان ميگم برو لباس زنانه بپوش برو تو خيابونا بلند بگو علط كردم.چون پرسپوليس كبير ميبره.با اينكه ده نفره هستيم و يك نيمه موند اما ميبريم.
امیر
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۵۹
خیلی متن زیبا و هنری بود.سپاس از شما بابت این متن زیبا
حمید
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۴۰
برزو پماد بدم؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر