فهرست
طعنه فتح‌الله‌زاده: این داوری را در گینس ثبت کنید
طعنه فتح‌الله‌زاده: این داوری را در گینس ثبت کنید

طعنه فتح‌الله‌زاده: این داوری را در گینس ثبت کنید

آی اسپورت – جنجال‌ها درباره گل استقلال به صنعت نفت که توسط داور مردود اعلام شد همچنان ادامه دارد. علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل اسبق استقلال هم در این باره مصاحبه‌ای کرده و به تیم داوری بازی طعنه زده است. او می‌گوید این داوری باید در گینس ثبت شود. صحبت‌های او را بخوانید:

این داوری‌ها بدآموزی دارد

این دیگر اسمش فوتبال نیست. حق مسلم استقلال را در آبادان خوردند و این تیم را از قهرمانی دور کردند. این داوری‌ها بدآموزی دارد. زشت است که فدراسیون نمی‌تواند لیگ را کنترل کند. اگر داوری برای اولین بار علیه استقلال بود، حرفی نمی‌زدم، ولی این چندمین بار بود که گل سالم یا پنالتی استقلال را نگرفتند.

چطور ۱۰ تا چشم سالم گل استقلال را ندیدند؟

در بازی پرسپولیس و ماشین‌سازی برای پرسپولیس پنالتی مشکوک گرفتند و در آبادان گل صد درصد سالم استقلال را نگرفتند. خب اگر نمی‌خواهید استقلال موفق شود یک کلام بگویید و همه را راحت کنید. اگر می‌خواهید یک تیم قهرمان شود اعلام کنید تا بقیه تکلیف‌شان را بدانند. چطور می‌شود ۵ داور و ۱۰ تا چشم سالم گل به این قشنگی را نبینند؟ به نظر من این رکورد که ۱۰ تا چشم یک گل سالم را ندیدند باید در کتاب گینس ثبت شود!

داوران پشت دروازه چه‌کار می‌کنند؟

من نمی‌دانم این داوران پشت دروازه چه‌کار می‌کنند؟ آیا فقط پول می‌گیرند و هزینه‌های تیم‌های لیگی را بالا می‌برند؟ چطور داور پشت دروازه از فاصله نیم‌متری اوت را تشخیص نمی‌دهد و توپ را نمی‌بیند.

به شرافت فوتبال توهین شد

استقلال با شرافت مدعی قهرمانی بود، اما متأسفانه به شرافت استقلال و فوتبال ایران توهین شد. به نظر من به شعور مردم هم توهین شد. من در این ماجرا‌ها وزارت ورزش را هم مقصر می‌دانم. این ضعف آنهاست که در فوتبال اتفاقات عجیب می‌افتد. این ضعف فدراسیون است که در داوری‌ها شاهد این وضعیت اسفناک هستیم. من حتی به رئیس‌جمهور هم هشدار می‌دهم که مراقب فوتبال باشند، چون جوان‌ها دلخوش به همین فوتبال هستند و اگر این اتفاقات عجیب بیفتد مسلماً از فوتبال و ورزش روی‌گردان می‌شوند.

چرا بیرون کشور خوب سوت می‌زنند؟

من مانده‌ام که چرا داوران ما خارج از کشور خوب سوت می‌زنند، اما در ایران مدل دیگری سوت می‌زنند. یکی از مسئولان استقلال مسئله شرط‌بندی را مطرح کرده که البته بنده به این قضیه اشراف ندارم، ولی حتماً این مسئول چیز‌هایی می‌داند و اطلاعاتی دارد که آن حرف‌ها را مطرح کرده است.

خبر ورزشی

۶ ۲۲  
آی اسپورت
2019-05-13 15:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۲ نظر
سنگ پا
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۵۹
چشم، صددرصد، اجازه بدین داربی که گل سالم محمد نوری بهتون آفساید اعلام شد و کمک داور بعد از چند سال پرده از حقیقت برداشت، یا حرف واعظ آشتیانی که گفت سومی با صمد مرفاوی پاکترین مقام استقلال بوده، عدم اخراج روزبه دقیقه یک بازی ماشین سازی همین دوهفته پیش ، فرار به ترکیه، خریدن 30بازیکن در یک فصل البته که همش با پول ترانسفر مجید حسینی یر به یر شد، ثبت بشه میگیم اینم ثبت کنن.
.
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۰۱
البته توی همون دربی پنالتی روی میداوودی هم گرفته نشد.بادامکی هم باید اخراج میشد.
بازی استقلال و ماشین سازی یک پنالتی به سود استقلال گرفته نشد.
عابدینی با لابی گری کاری کردم داوریها به سمت پرسپولیس بچرخه با لابی گری کاری کردم که بهمن قهرمان لگ نشه.
۸
6
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۲۲
میخوای ده تا مورد داوری به ضرر پرسپولیس و به نفع استقلال برات ردیف کنم؟ ساده ترین کار همینه. پنالتی رو میداودی رو از کجا اوردی؟ فکر کردی کسی یادش نیست یه چیزی بپرونی. خب تو که داری میگی بگو تو دربی رفت چه سودی از داوری بردین
۱
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۱۵
کیسه کشا مگه نمیگید داوری ها علیه شماس؟
پس چرا تو جلسات راه اندازی var غایب هستید و باهاش مخالفید؟ خخخخ سوال به این سادگی رو یه کیسه کش ببینم جواب میده یا نه. البته ایضاً این موضوع در مورد سپاهان و سوراختور هم صدق میکنه :)
سعید مناویچ از خوزستان
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۱۸
شوالیه
تو سمبل بی شرمی و نان به نرخ روز خوری در تاریخ هستی

از در بیرونت میکنند از پنجره برمیگردی

نام تورا هم باید به عنوان دروغگوترین چهره ی ورزش ایران در گینس ثبت کنند.

راستی 400 میلیارد را همین وزیر به استقلال داد؟؟؟؟؟؟
خخخ
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۰۳
سعید مناویچ از خوزستان
خخخخ
لنگی منیوچ خخخخخخخخ
۶
...
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۲۶
قبلش یه داوری دیگه رو تو گینس ثبت کردن فتل جان؛ همون دربی که نوری گل زد و زحمت افساید اعلام کردنش اول افتاد گردن اون کمک داوری که ال سی دی گرفته بود بعد هم هرزنامه خودت که با فتوشاپ افسایدش کنی. کاش کیسه کشا دیگه دم از پاکی و داوری درست نزنن
۹ ۲
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۰۴
خنگ توی همون دربی پنالتی روی میداوودی هم گرفته نشد.بادامکی هم باید اخراج میشد.
کیسه زباله
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۲۴
انصافا خفه خون بگیر کیسه کش. این حجم از بد وبیراهی که بهت میگن و باز لال مونی نمیگیری فقط ادم رو به این نتیجه میرسونه که خانواده ای نداری که دلت به حالشون بسوزه. فکر کردی همه مثل خودت احمقن که دروغت رو باور کنن پنالتی رو میداودی خخخ کی به کیه منم میگم پنالتی رو اقازمانی گرفته نشد. یه مشت ابله کیسه کش ول شدن تو سایت
Asqar
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۴۳
هنوز داور و کمک داور را نفرین میکنم
۸
Asqar
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۴۶
خدا لعنتشون کنه فقط. لعنت و نفرین الهی شامل داور و کمک داور شود الهی آمین
۹
Asqar
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۴۶
خدا لعنتشون کنه فقط. لعنت و نفرین الهی شامل داور و کمک داور شود الهی آمین
۸
.
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۵۸
.
۲
ایرانی
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۵۸
داور شرف نداشت که گل سالم استقلال را مردود اعلام کرد
کسانی که از این داور حمایت میکنند و میگن گل استقلال درست نبوده از داور بی شرف تر هستند
6
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۲۵
حالا متوجه شدین گل درست بزنید و نگیرن یعنی چی اونم تو یه بازی مثل دربی؟ اون کمک داور شرف داشت؟
ایرانی
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۵۸
داور شرف نداشت که گل سالم استقلال را مردود اعلام کرد
کسانی که از این داور حمایت میکنند و میگن گل استقلال درست نبوده از داور بی شرف تر هستند
۷
Ap8
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۰۸
یه سوال از اسطوله کیسه تنان داشتم.اگه معاون وزیر امور خارجه پرسپولیسه حکمش اینه که دارن لیگو واسه ما مهندسی میکنن.لطف کن بگو حکم استقلالی بودن رئیس جمهور چیه اونجا لیگو واسه شما مهندسی نمیکردن.اگه احمدی نژاد و از باشگاه کیسه حذف کنید افتخارات کیسه تو لیگ برتر از فولاد خوزستان کمتر چون اونا حداقل دو قهرمانی لیگ دارن.زمان احمدی نژاد پرسپولیس هر فصل ۵ تا مدیر عوض میکرد تو اوج بی ثباتی بود هر وقت هم میرسید صدر مدیر عاملشو برکنار میکردن.ولی تو دوران همین وزیر پرسپولیسی با وجود درآمد کمتر از پرسپولیس ۴۰۰ میلیارد واستون هزینه میکردن.تو این وضعیت دلار سالی ۷ تا خارجی واستون میخرن.میدونم هتریک قهرمانی واستون زور داره ولی اگه وجدان ندارید لااقل شرف داشته باشید
!!!
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۴۶
سوال من از شما اینه که قهرمانی آسیا سال 70و فینال های آسیا 71 و 78 و نیمه نهایی های آسیا سال 81 قهرمانی توی 3 دوره لیگ 70 ، 76 ، 79 قهرمانی توی 2 دووره جام حذفی 74 و 78 استقلال تو کدوم دوره ها بوده؟
فاجعه حذف از آسیا به خاطر لیست دیر دادن سال 85 تو کدوم دوره ه بوده ؟
هیت مدیره با ثبات و با نفوذ و قدر استقلال که نزدیک دو دهه ثبات داشت رو کی از هم پاشوند؟
دولت مموتی هم استقلال را تحویل این وزارت و اون وزارت داد و اونقدر مدیر عامل عوض کرد تا لیست به آسیا نرفت. هر موقع هم که استقلال با قلعه نویی قهرمان شد، به بهانه هایی امیر را از استقلال جدا کردن تا قهرمانی ها تکرار نشه!
از طرفی هم خود هواداران استقلال بی تقصیر نبودن کسی مثل قلعه نویی که برامون 5 جام 3 لیگ دوحذفی اورد و سوم اسیا شد با برنامه ریزی استقلال رو تخریب کردن و با دو دستگی هواداران لقب مافیا بهش دادن و با تفرقه هواداران تونستن به اهداف بلند مدتشون برسند
همون زمان مموتی گران ترین تیم با رویانیان پورشه و کارت سوخت بستید.صادقیان ، مسلمان ، خلعتبری ، قاضی ، انصاریفرد ، سید بلال حسینی ، سید صالحی ، بنگر ، نیلسون ، گردان ، ماهینی ، پولادی مانوئل ژوزه بستید.
۲
شاهین کیا
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۲۹
واقعا این همه بی خیالی و مسخره بازی نوبره این همه حرف و حدیث درباره آلودگی و فساد در فوتبال ایران هست ولی بیشتر از هرکسی این صاحبان رسانه های بزرگ هستند که بجای جستجو برای یافتن جواب ها خودشان شروع کرده اند به پاشیدن خاک روی کثافت دوروزه که همه رسانه ای ها دارند متن پشت متن می نویسند که اگر اشتباه داوری بوده برای همه بوده فقط به این علت احمقانه که تیم محبوبشون داره قهرمان میشه خیلی خیلی شرم آوره این همه خود را به خریت زدن!
۱
پرسپولیس
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱
تو اول مدرک دکترا خودت رو ثابت کن رفتی از دانشگاهی در باکو گرفتی که اصلا اسم و رسمی نداره...بعد تو اگر آقامحمدی و ایروانی دایی خانمت نبودن تو الان تو لپ لپ هم راهت نمیدادن،،تو از رانت و پارتی یکدفعه آمدی تاژ خودت سرتاپا تناقض هستی یادت باشه تاژی ها اسم پرسپولیس همیشه بزرگ بوده و هست به بزرگی تخت جمشید همیشه پایدار میماند،،،،شما بسوزید ۶سال شد تو حسرت ،،۶ ۶
پرسپولیس
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱
تو اول مدرک دکترا خودت رو ثابت کن رفتی از دانشگاهی در باکو گرفتی که اصلا اسم و رسمی نداره...بعد تو اگر آقامحمدی و ایروانی دایی خانمت نبودن تو الان تو لپ لپ هم راهت نمیدادن،،تو از رانت و پارتی یکدفعه آمدی تاژ خودت سرتاپا تناقض هستی یادت باشه تاژی ها اسم پرسپولیس همیشه بزرگ بوده و هست به بزرگی تخت جمشید همیشه پایدار میماند،،،،شما بسوزید ۶سال شد تو حسرت ،،۶ ۶
شسیشسی
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۴:۴۱
1
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر