فهرست
شوت به وسط زمین؛ این تخلف بررسی می‌شود
شوت به وسط زمین؛ این تخلف بررسی می‌شود

شوت به وسط زمین؛ این تخلف بررسی می‌شود

آی اسپورت - کمیته انضباطی بعد از دریافت لایحه دفاعی قربانعلی پور – مربی شهر خودرو تخلف او را در بازی با آلومینیوم اراک مورد بررسی و رای نهایی را در این باره صادر خواهد کرد. این مربی که جز مربیان تحصیلکرده فوتبال کشور بشمار می رود و پیش از این هم در تیم های لیگ برتری از جمله سایپا حضور داشته در جریان بازی با آلومینیوم اراک و در صحنه ای که تصور می کند داور باید به سود آنها پنالتی می گرفته توپ کنار زمین را به وسط زمین شوت می کند که این شوت منجر به جلوگیری از حمله موثر تیم آلومینیوم اراک می شود که داور بلافاصله در سوت خود می دمد و او را از زمین بازی اخراج می کند و کمیته انضباطی هم بلافاصله دستور به محرومیت موقت این مربی تا اطلاع ثانوی داده است.

بدون شک این رفتار با هیچ ادله ای قابل توجیه نیست اما این مربی جوان بلافاصله در مصاحبه ای که با سایت باشگاه شهر خودرو داشت از رفتار خود عذرخواهی کرد و اشاره به این نکته داشت نیت او جلوگیری از ضد حمله حریف نبوده و چون ثانیه هایی پیش از آن در محوطه جریمه آلومینیوم اراک احساس می کرده توپ به دست بازیکن تیم میهمان خورده و داور باید به سود آنها پنالتی اعلام می کرده و دستور به ادامه بازی داد از فرط عصبانیت به توپ شوت زد و...

همان طور که اشاره شد این رفتار با هیچ ادله ای قابل توجیه نیست و مربیان ما باید خویشتن دار باشند به خصوص مربیان جوان اما نتیجه گرایی و نیمکت های لرزان بد جوری برای مربیان استرس ایجاد می کند به خصوص مربیان جوانی که به زحمت فراوان به نیمکت لیگ برتر می رسند و نمی خواهند این موقعیت را براحتی از دست بدهند. نتیجه گرایی یکی از دلایل این رفتارهاست. قربانعلی پور در مصاحبه خود به این نکته هم اشاره کرد تابع تصمیم کمیته انضباطی در خصوص اتفاق صورت گرفته در بازی با آلومینیوم اراک خواهد بود اما از کمیته انضباطی می خواهد سوابق او را در لیگ برتر هم مدنظر قرار دهد که با وجود سال ها حضور در کادر فنی تیم های لیگ برتری هیچ گاه مرتکب تخلف نشده است.

۱    
آی اسپورت
2020-12-28 11:22:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر