فهرست
روز بد منشا؛ ناکامی که قرار بود ستاره باشد!
روز بد منشا؛ ناکامی که قرار بود ستاره باشد!

روز بد منشا؛ ناکامی که قرار بود ستاره باشد!

آی اسپورت - استقلال تهران در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر و در دربی ۸۹ مقابل پرسپولیس قرار گرفت و در حالیکه 3 امتیاز این بازی برای ادامه راه این تیم در کورس قهرمانی از نان شب هم واجب‌تر بود در نهایت با نتیجه یک بر صفر بازی را به رقیب سنتی واگذار کرد تا در ابتدای سال ۹۸ و در تعطیلات نوروز کارش را با تلخ‌ترین شکست ممکن آغاز کرده و نتیجه بدی برای هواداران خود رقم بزنند.

این شکست برای تک تک بازیکنان و کادرفنی و هواداران استقلال بسیار تلخ بود و آنها در صحبت‌های خود پیش از بازی همواره از دادن عیدی به هواداران با ۳ امتیاز این مسابقه صحبت می‌کردند ولی چیزی که در عمل اتفاق افتاد عکس این موضوع بود. در این میان شاید بتوان گفت یک نفر از میان آبی‌پوشان ‌ناکام‌ترین استقلالی بود و این شکست برایش تلخ‌تر از سایرین بود و او کسی نیست جز گادوین منشا.

منشا که به وضوح از پرسپولیس و برانکو بابت قرار گرفتن نامش در فهرست خروجی ناراحت بود، در یک تصمیم چالشی استقلال را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد و تصمیم گرفت با برگزیدن یک مسیر سخت هم در جهت ادامه موفقیت و اثبات توانایی‌های خود گام بردارد و هم ضربه‌ای به تیم سابق خود بزند و عملکرد خوب او در دیدارهای ابتدایی در ترکیب استقلال هم باعث شد انتقاداتی علیه برانکو و مدیریت پرسپولیس بابت کنار گذاشتن او و اجازه حضور بی‌دردسرش در اردوی رقیب شکل بگیرد ولی این برای منشا کافی نبود.

مهاجم نیجریه‌ای علاوه بر انگیزه‌های ذاتی مسابقه با پرسپولیس که در وجود تمام همبازیانش بود، انگیزه‌های شخصی هم برای این بازی داشت بیش از سایر استقلالی‌ها میل و عطش گلزنی و بردن در او دیده می‌شد و برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی در ۹۰ دقیقه فروگذار نکرد ولی در نهایت هم در گلزنی ناکام ماند و هم تیمش نتیجه را واگذار کرد تا شب تلخی برایش رقم بخورد.

اوج ناکامی و شکست برای منشا در جایی رقم خورد که با انگیزه و اعتماد به نفس کامل به سمت توپ رفت قصد داشت ضربه پنالتی را به سمت دروازه بیرانوند بزند ولی فرشید باقری و بعد از آن مهدی رحمتی سد راه او شدند تا هم ضربه نجات بخش استقلال از دست برود و هم منشا در حسرت گلزنی به تیم سابق خود در اولین رویارویی باقی بماند.

ایلنا

۱۳ ۲  
آی اسپورت
2019-03-31 17:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حرف حساب
يكشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۳۳
کادر و فنی و مدیران احمق کیسه اگه به جای تحریک منشا و خیال حاشیه درست کردن برای پرسپولیس به فکر بازی بودند شاید حداقل یه فرصت گل ایجاد میکردند! خدا رو شکر که دشمنان پرسپولیس احمقها هستند!
۳
....
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۵۸
قثل
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر