فهرست
عقب‌نشینی هدایتی در افشاگری علیه طاهری
عقب‌نشینی هدایتی در افشاگری علیه طاهری

عقب‌نشینی هدایتی در افشاگری علیه طاهری

آی‌اسپورت- حسین هدایتی، که نامش در پرونده بدهکاران بزرگ بانکی آمده و منتشر شده است، در حضوری بحث برانگیز روی خط تلفنی برنامه زنده نود هفته‌ گذشته اتهاماتی را مطرح کرد که سمت وسوی آن به طرف طاهری مدیرعامل مستعفی بود. بخشی از موضوعات مبهم مالی فی مابین، مربوط به پرداختی‌های این چهره اقتصادی در این باشگاه می شد اما او حالا برخلاف برداشت‌های واضح و روشنی که از صحبتش شده، تغییر مسیر داده است و می گوید به پاک‌دستی علی‌ طاهری اطمینان دارد.

هدایتی که در سال‌های گذشته همواره بحث بر سر کمک های نقدی اش و اینکه این پول ها کجا خرج می شود، بوده حالا در گفتگوی تلفنی تلویزیونی اتهامات مشخصی را متوجه علی اکبر طاهری کرد ولی حالا مدعی است گفتگوی مفصلی با او  داشته و با توجه به مشورت های بعدی و صحبت‌هایی که با دوستان مشترک داشته در نظر ندارد گفتگویی که داشته از شبکه سوم سیما پخش شود!  هدایتی می‌گوید: من به تشخیص خودم به برخی ابهامات و صحبت‌ها پاسخ دادم ولی تصور می‌کنم انتشار این صحبت‌ها تنها به سوتفاهم‌ها دامن خواهد زد و بحث‌های جدیدی شکل می‌دهد و این مساله در نهایت تکدر خاطر هواداران را به همراه خواهد داشت و من همینجا از آقای فردوسی‌پور تقاضا می‌کنم در صورتی که آقای طاهری نیز قصد حضور در برنامه را نداشته باشد صحبت‌های مرا نیز پخش نکند.

هدایتی با اشاره به اینکه به پاکدستی طاهری اعتقاد دارد گفت: در برنامه گذشته با توجه به اینکه شکل ارتباطی من و آقای طاهری به گونه‌ای بود که صدای همدیگر را نمی‌شنیدیم و در لحظاتی صدای ما روی هم می‌افتاد ایشان تصور کردند من موردی را مطرح کردم که بحث امانتداری ایشان را زیر سوال می‌برد و فکر می‌کنم به خاطر همین بود که برخی حرف‌ها را مطرح کردند. با صحبت‌های دوستان مشترک این بحث‌ها رفع شدنی است و من قصد ندارم با ادامه آن باعث ضربه خوردن پرسپولیس شوم.اگر حرفی زدم در دفاع از خودم زدم و قصد زیر سوال بردن تلاش های آقای طاهری را نداشتم و اکنون هم لزومی ندارد که بخواهم آنها را مطرح کنم.تصور می‌کنم انتشار صحبت‌های بنده در نهایت دردی را از باشگاه دوا نمی‌کند و از همین تریبون از ایشان درخواست می‌کنم صحبت‌های بنده را به بایگانی بسپارند.

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-12-16 19:25:00
نظر دهید

۳ نظر
استق لول
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
قطعا طاهری بهترین مدیرعامل پرسپولیس پس از انقلاب بوده
همینکه به هیچکس اعم از صدا و سیما، خبرنگاران و روزنامه نگاران، اسپانسر، برهان مبین و ... باج نمی داد، نشان از سلامتش داره

اولین انحراف از برنامه های اون مصاحبه پس از بازی این هفته برانکو بود.
طاهری خدا به همرات
نیما
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۳:۰۴
هر چی دزده از لنگپولیس حمایت میکنه.
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۱
هدایتی در گفتگو با شبکه اینترنتی تی وی پلاس، صحبت های عجیبی انجام داد و فاش کرد که در زمان انتقال وحید امیری و سید جلال حسینی به جمع سرخ پوشان به فدراسیون فوتبال پول پرداخت کرده است.
حسین هدایتی گفت:
فدراسیون فوتبال در کمک به پرسپولیس درباره جذب وحید امیری و سید جلال حسینی نقش داشته و لازم شد من در آن موقع 3 ،4 میلیارد تومان را به فدراسیون بدهم که این کار هم دلایل خاص خود را دارد که بازگو کردن آن به صلاح نیست.
او در مورد اینکه آیا جذب این 2 بازیکن در خارج نقل و انتقالات رقم خورده بود یا خیر بیان کرد:
در هر صورت داستانی بود که اگر می خواستم پول ندهم شاید اکنون سید جلال حسینی و امیری در پرسپولیس نبودند.
هدایتی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون فوتبال برای قطعی کردن حضور این 2 بازیکن در پرسپولیس پول خواسته بود یا خیر گفت:
خیر فدراسیون شرطی نگذاشت، اما شرایط جذب این 2 بازیکن موقعی صورت گرفت که من می بایست 2، 3 گره فدراسیون فوتبال را باز می کردم تا امیری و حسینی را بتوانم برای پرسپولیس جذب کنم

حالا باز یک عده که معلومه سر سفره کی بزرگ شدند میان حاج حسین رو می کوبن . احمقا دشمن ما فقط کیسه کشا هستن . اگه حاج حسین نبود تعداد قهرمانی پرسپولیس توی لیگ برتر فقط اونی بود که با علی آقا سلطان گرفتیم . حتی جام حذفی هم نداشتیم . همین الان هر کدومتون اینستاگرام دارید برید از حاج حسین معذرت خواهی کنید . هر کی هم نره آخرش به سرنوشت بدختای جیره خور عابدینی و طاهری دچار میشه . این توصیه علی آقا کریمیم هست
پرسپولیس نام دیگر عشق است
حاج حسین معشوقه تمام عاشقان واقعی پرسپولیس است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر