فهرست
مردی افتاد بر خاک
مردی افتاد بر خاک

مردی افتاد بر خاک

آی اسپورت - مردی افتاد بر خاک که انسانیت را می‌فهمید، انگار این بیماری لعنتی خبر داده بود که او را رها نخواهد کرد تا ...! استاد بزرگ همه‌ی ما، معلم واقعی تمام معلمان سال‌های دور، مرد قلم به‌دستی که با ورزش هم همزیستی فرهنگی داشت. پرویز زاهدی، بزرگِ تمام ورزشی‌ها هم رفت و چه حیف، او که چند وقتی بود با مرگ به مبارزه برخواسته بود تسلیم شد. ضایعه وداع سخت پرویز زاهدی را از جامعه ورزش باور نداریم، هرگز!

مرگ او را که ورزش را در کنار معرفت بشریت جستجو می‌کرد، چگونه باور کنیم، مرگ مرد روزهای نداری در ورزش را که قلم امثال او، ما را به بودن و زنده بودن امیدوار می‌کرد. پرویز هم رفت، همگونه که محمد اینانلو رفت و ما باور نکردیم. پرویز عزیزمان چگونه برای تو مراسم تشییع بگیریم در حالی‌که زانوههایمان می‌لرزد، چگونه دوستان را خبر کنیم در حالی‌که صدایمان می‌لرزد و چگونه با نبود تو سر کنیم این دوران پر تنش جدال انسان با مرگ را؟

پرویز عزیز یادت همیشه با ماست و دل‌نگران ورزش، قلم و انجمن نباش. استوارهای این بنای تازه جان‌گرفته یکی یکی می‌روند. به کجا چنین شتابان، استاد تمام بامعرفت‌های ورزش. جایت در انجمن همیشه خالی است.

۱۶    
آی اسپورت
2019-03-18 21:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر