فهرست
آذری: پرسپولیس از ما برد باید قبول کنیم
آذری: پرسپولیس از ما برد باید قبول کنیم

آذری: پرسپولیس از ما برد باید قبول کنیم

آی اسپورت - مدیرعامل فولاد با قبول شکست از رقیب تهرانی در جنگ نقل و انتقالات، مدعی شد با از دست دادن مهاجم نیجریه ای کنار آمده است. سعید آذری بعد از حضور شبانه کریستین اوساگونا در تهران و ثبت قرارداد با پرسپولیس درباره این اتفاق گفت:« باید قبول کنیم که پرسپولیس این بازیکن را از دست ما در آورد. شاید پیشنهاد بهتری داد شاید هم خود اوساگونا تمایل داشت در آن تیم بازی کند. ما مشکلی با این ماجرا نداریم و برای این بازیکن ارزوی موفقیت می کنیم و به پرسپولیس تبریک می گویم».

او ادامه داد:« ما مثل برخی تیم ها نیستیم که بعد از شکست در یک مورد نقل و انتقالاتی دنبال جار و جنجال باشیم. باید بپذیریم که پرسپولیس به هر نحوی این بازیکن را جذب کرد و ما باید مثل جنتلمن ها با این موضوع کنار بیاییم. در مساله پاتوسی هم ما توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم و برنده جنگ با استقلال شدیم. به هر حال مساله نقل و انتقال هم مثل فوتبال برنده و بازنده دارد».

مدیرعامل فولاد در خصوص ابهام پزشکی مهاجم نیجریه ای تصریح کرد:« من وسواس های خاص خودم را دارم. مساله پزشکی اوساگونا که دیروز به آن اشاره کردم مانع از بازی کردن او نمی شود و این بازیکن می تواند در خدمت پرسپولیس باشد و کارش را انجام بدهد. معیار من در خصوص مسائل پزشکی متفاوت است . تردیدی که من وارد کردم مشکلی ایجاد نمی کند».

آذری در پایان گفت:« بازیکن برده کسی نیست. او اگر چه در تمرینات ما شرکت نکرد اما شرایط را سنجید و با پرسپولیس مقایسه کرد و تصمیم به رفتن به تهران گرفت تا برای این تیم بازی کند که ما به تصمیم او احترام می گذاریم».

۴ ۴  
آی اسپورت
2020-01-13 12:46:00
نظر دهید

۴ نظر
لنگی ها
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸، ۱۴:۰۳
سلطانی فر خارتو ...
۲ ۲
رضا
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸، ۱۴:۵۷
نترس بابا بشون انداختن بازیکن نیست . اینم نیمکت نشینه خیالت راحت .
سامان
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸، ۱۶:۱۷
در عرض ۶ ماه دو تا مربی ما رو دادن رو هوا و بر خلاف کیسه هیچ کس بسیج نشد برای بازگشت کل نیم فصل بدون مهاجم ششدانگ بازی کردیم ولی ما مثل شما بدبختا حقیر نیستیم هوچیگری و گریه زاری کنیم فقط قیمت و رزومه اوساگونا رو با دیاباته مقایسه کنید پرسپولیس حق نداره هیچ بازیکنی بگیره اگه بگیره نشانه حمایت وزیره . خدایا شکر که دشمنان ما همچین دلقک هایی هستن
۱
فرهاد
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸، ۱۷:۴۶
این فیلم را بازی نکن وزیر باز زنگ زد بهت دستور داد. هرچند اوساگونا مالی نیست صبح تا حالا رسانهها خودشان را برای یک مهاجمی که زیر معمولی هم هست جر دادند انگار مسی را جذب کردند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر