فهرست
امضای یحیی؛ این پرسپولیسِ من است
امضای یحیی؛ این پرسپولیسِ من است

امضای یحیی؛ این پرسپولیسِ من است

آی اسپورت - یحیی گل محمدی در این فصل شاید خودش هم توقع نداشت پرسپولیس با تمام مشکلات و تغییراتی که در این فصل تجربه کرد با گام های آهسته و پیوسته این نتایج را بگیرد و صدرنشین لیگ شود.

شاید پیش از گل محمدی هر موفقیتی که در پرسپولیس به دست می آمد به برانکو و تیمی که او ساخته بود ربط داده می شود اما امروز ربط دادن هر موفقیتی به دوران گذشته پرسپولیس بسیار بی ربط است!

این پرسپولیس، تیم خود یحیی گل محمدی است؛ تیمی که در هر بازی جشنواره گل راه نمی اندازد اما به خوبی نتیجه می گیرد و موقعیتش را محکم تر می کند. صدرنشینی پرسپولیس نشانه دیگری بر حفظ تداوم قهرمانی پرسپولیس در این ۴ سال گذشته است.

حالا تیم او در قیاس با ابتدای فصل تیم تر شده و همه بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شده اند در خاطر کسی نیست؛ مهم همین تیم است که به نظر می رسد اسب خود را برای تکرار قهرمانی در لیگ برتر زین کرده و از شانس خوبش، رقیبی به نام استقلال هم حال و روز عجیبی دارد.

در روزهایی که استقلال با محمود فکری قطع همکاری و تا ظهر دیروز با دو سرمربی (فرهاد مجیدی و ساکت الهامی) نشست های جداگانه ای را برگزار کرد و در حالت بلاتکلیفی به سر برد، این پرسپولیس بود که با آرامش تمرین و برای بازی روز شنبه مقابل نفت آبادان برنامه ریزی کرد. موقعیتی قابل توجه برای تیم گل محمدی فراهم شده تا از این فرصت برای تحکیم جایگاهش درصدر جدول استفاده کند و با یک نتیجه خوب از خوزستان برگردد.

فراموش نکنیم پرسپولیس این روزها نه تنها منتظر یک خبر خوش از فیفا برای کسب مجوز بازی مهدی ترابی است که می کوشد وضعیت شهریار مغانلو را هر چه زودتر مشخص کند؛ به این ترتیب یک هافبک سرعتی و یک مهاجم باقدرت بدنی بالا و همچنین متخصص در زدن پنالتی به پرسپولیس اضافه می شود و این نکته می تواند کیفیت فنی این تیم را ارتقا بدهد.

هنر پرسپولیس در حفظ موقعیت فعلی و ادامه روند موفقیت آمیز در امتیازگیری است؛ اتفاقی که اگر تدوام داشته باشد، دیگر نه موفقیت های پیاپی برانکو و نه نتایج کالدرون، نمی توانند عملکرد یحیی گل محمدی و کادر فنی پرسپولیس را تحت شعاع قرار بدهد.

 

خبر ورزشی 

۱۴    
آی اسپورت
2021-03-04 12:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر