فهرست
انصراف کریمی در غم از دست رفتن مهرداد؟
انصراف کریمی در غم از دست رفتن مهرداد؟

انصراف کریمی در غم از دست رفتن مهرداد؟

آی اسپورت - مهرداد میناوند همیشه دوست داشت رفقایش بهترین جایگاه را در ورزش کشور داشته باشند. ذره‌ای حسادت و بخل در این جوان وجود نداشت. خداداد عزیزی اگر تیمدار می‌شد، مهرداد کیف می‌کرد. علی کریمی اگر تیم می‌گرفت، میناوند پز می‌داد، از دوست صمیمی‌اش تعریف می‌کرد.

به علی کریمی و همه هم دوره های مهرداد میناوند که این روزها متاثر از درگذشت او هستند باید حق داد. این بچه‌ها سال‌ها کنار هم در تیم ملی حضور داشته‌اند؛ تعدادی از آنها در پرسپولیس نیز با میناوند همبازی بوده‌اند. در واقع بخشی از خاطرات خوش آنها که مهرداد میناوند نقش موثر و محوری در آن ایفا می کرد از جمع‌شان جدا شده است.

میناوند پسری خوش مشرب و دوست داشتنی بود؛ حضورش در هر محفلی حس می‌شد و پربیراه نیست اگر بگوییم در هر جمعی، وقتی مهرداد بود علی کریمی و سایر رفقا دقایق خوشی را سپری و از این رفاقت کیف می‌کردند.

امروز وقتی شنیدیم علی کریمی متاثر از درگذشت تلخ مهرداد میناوند، قصد کناره‌گیری از انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را دارد، به او حق دادیم. آنهایی که عزیز از دست داده‌اند می‌دانند درد جدایی از رفیق هیچ مرهمی ندارد. تسلیت مجدد آقای کریمی؛ حس و حال شما و همه رفقا را درک می‌کنیم.

در این روزگار نامراد، دل آدم به چه چیز خوش باشد که حضور در انتخابات فوتبال بخواهد ذره‌ای از این درد بزرگ و غیرقابل توصیف را کم کند. شما حق دارید. همه دوستان حق دارند. ما فقط نکته‌ای را مطرح می کنیم، قضاوت با خودتان.

مهرداد میناوند همیشه دوست داشت رفقایش بهترین جایگاه را در ورزش کشور داشته باشند. ذره‌ای حسادت و بخل در این جوان وجود نداشت. خداداد عزیزی اگر تیمدار می‌شد، مهرداد کیف می‌کرد. علی کریمی اگر تیم می‌گرفت، میناوند پز می‌داد، از دوست صمیمی‌اش تعریف می‌کرد و همه‌جا می‌گفت رفیقم دوباره به عرصه فوتبال برگشته...

 

خبر ورزشی 

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2021-02-01 12:15:00
نظر دهید

۳ نظر
میم
دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹، ۲۰:۴۴
علی کریمی شخصیت بی بدیل و برجسته در فوتبال کشور ماست. هرچند که شخصا خیلی طرفدارش نیستم و نقد های جدی به بعضی کارهاش دارم اما
آقای کریمی!‌ اینجوری میخواستی برای فوتبال پاک مبارزه کنی؟ خدا رحمت کنه میناوند رو اما زنده ها رو دریاب ! به فکر جوانانی باش که در آینده وارد فوتبال ما خواهند شد... برای آن ها قدم بردار! بجنگ!
م ش
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹، ۱۰:۱۲
تو رو خدا حرف مفت نزنید شما چه می دانید که مهرداد میناوند کی بود الکی نظر میدید واسه سربلندی کشور ما زحمت کشیدن ،خون دل خوردن ،لطفا حرف سنجیده بزنید ،میناوند روحش شاد ولی پسر میناوند رو خواهش می کنم فراموش نکنید ،این راه جلوی پای همه ما هست یکی زودتر ،یکی دیرتر ،معرفت داشتن بد نیست ،چرا ما نمک نشناس شدیم البته دور از جون ایرانی های قدر دان ،خبر مرگ میناوند در جهان با باز خورد های زیادی روبرو شد،انوقت ما ....
۱
م ش
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹، ۱۰:۱۵
بمون و راه مهرداد میناوند رو ادامه بده ،خداوند به شما صبر عنایت بفرماید
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر