فهرست
لیست شفاهی شفر؛ چراغ سبز برای تمدید؟
لیست شفاهی شفر؛ چراغ سبز برای تمدید؟

لیست شفاهی شفر؛ چراغ سبز برای تمدید؟

آی اسپورت – علی جباری پیشکسوت و عضو کمیته فنی باشگاه استقلال مدعی شده که وینفرد شفر لیستی را به صورت شفاهی از بازیکنان خروجی استقلال و بازیکنان موردنظر او برای جذب توسط باشگاه اعلام کرده است! او البته اعلام کرده که این لیست، لیست نهایی نیست. اگر این ادعای جباری حقیقت داشته باشد، می‌توان آن را به معنای چراغ سبز وینفرد شفر برای تمدید قرارداد با استقلال و ماندن در این تیم تعبیر کرد.

در روزهای گذشته مدیران استقلال در گفتگوهای مختلف مدعی شده بودند که مشکلی برای تمدید قرارداد شفر نیست و با توجه به بندهای قرارداد اولیه، تمدید این قرارداد به صورت خودکار انجام خواهد شد و شفر فصل آینده هم هدایت استقلال را بر عهده خواهد داشت. اما شفر در نشست خبری خود در امارات اعلام کرد که این صحبت‌ها حقیقت ندارد و قرارداد او فقط تا پایان فصل است. شفر در روزهای اخیر انتقاداتی هم از وضعیت باشگاه داشت و به نظر می‌رسید تمایل چندانی برای تمدید قراردادش با استقلال ندارد. اما اگر او لیست فصل بعد تیمش را حتی به صورت شفاهی به باشگاه داده باشد، به معنای این است که او برای تمدید مشکلی ندارد و احتمالا با تغییراتی در بعضی بندها و مبلغ قرارداد و البته تضمین گرفتن درباره بهتر شدن وضعیت باشگاه، فصل بعد هم در استقلال خواهد ماند.    

۶ ۱۰  
آی اسپورت
2018-03-14 17:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
@
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
شرط تمدید: وزیر پرسپولیسی باز دست به کار بشه و یه تیم گرون دیگه ببنده و مهاجم 6 میلیاردی و هافبک های 4 میلیاردی و 3 میلیاردی رو نگه داره!
۴ ۴
ali
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
حالا شما چرا ترسیدین؟ رعایت حالتون کرد یکی بیشتر نزد که بنده خدا
Hasan
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۰۰
علی صحبت ترس نیست صحبت تبعیض هستش پرسپولیس پولدار باید پولشو بده به استقلال تا بازیکن بخره بعد برای پرسپولیس سقف تعیین کرده تا حتی نتونه با بازیکناش تمدید کنه
۴
علی
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۵۶
دوست من تبعیض کجا بود؟! اولکه خودت بهتر میدونی سقف قراردادای پرسپولیس رسما کاغذبازیه، اخه چندبرابرش رو روز توافق قرار داد عابربانکتون گردن میگیره که اونم پرونده های قضاییش نشون میده از کجا اورده پولا رو!
بعدشم دستمزد سالانه مربی خودتون چندبرابر شفر هست.
درکنارش شما خسارتای میلیاردی ژوزه رو فراموش کردین! درحالی که همینا پارسال نامه استقلال رو اشتباه فرستادن واسه 200 میلیون محروم شد استقلال.
محرومیتتون هم که بخاطر زیاده خواهی بود و قبول کنید حضور همون بازیکن پارسال کلی تو لیگ و اسیا کمکتون کرد ، اخرشم که شخص رییس جمهور رفته صحبت کرده که یه ضررمالی دیگه اندازه ژوزه راه نیفته.
کلا تقصیر شما نیست ماهممون همینجوری هستیم. توهم توطعه حتی تو همین داوری های اسیا هم همینطور دیدم استقلالیا و همه ایرانیا همین عکسالعمل رو داشتن!
۹
((
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۰
رعایت حالمون رو نکرد کیسه ای بضاعت کیسه همینه یک گل میزنه تو خونه خودش و جلوی هواداراش لحاف تشک پهن میکنن تو دروازه! همون تاکتیک اکبر میثاقیان
۲
مجید
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۵۰
نه تنها سال دیگه بلکه او فرگوسن استقلال خواهد شد..کرکس هایی مثل دارودسته منصوریان..این صالح نیا و تازه کاریهایی مثل نکونام و پاشا و مجیدی بروند جای دیگه اگر بلدند برای خودشون افتخار کسب کنند دیگه قرار نیست استقلال بزرگ مجددا برایشون نام و نان در عرصه مربیگیری بیاره وعقب افتادن از فوتبال دنیا که هیچ این عربها هم برایمان بارسلون آسیا باشند..هم کیروش باید بمانه هم شفر و برانکو...چشم ها باز کنید ...داشتیم زنگ تفریح و تمسخر الهلال و العین و..میشدیم..
معین
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۵۳
استقلال پیش از تمدید قرارداد شفر باید پاکسازی بشه اول از همه از شر بازیکنان درجه هزار خرابکار که به درد لای جرز دیوارم نمیخورن!
۵ ۲
استقلالیم با افتخااااااااااار
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۰۰
رفتن جابر وقربانی حتی از تمدید با شفر وتیام جپارف هم واجب تره
۲
ضد لنگ
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۱۸
با هر دو کامنت موافقم.
۱
Ata
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۱۱
البته رفتن منتظری هم واجبه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر