فهرست
بازگشت موفق منشا؛ اعاده حیثیت بدون گل
بازگشت موفق منشا؛ اعاده حیثیت بدون گل

بازگشت موفق منشا؛ اعاده حیثیت بدون گل

آی اسپورت - برانکو از بازی دربی تصمیم گرفت به جای منشا از رسن و نعمتی در کنار علیپور استفاده کند. ترکیبی که لااقل در بازی رفت برابر الوصل جواب داد و زوج موفق علیپور و نعمتی نقشی پررنگ روی برد خانگی پرسپولیس داشت. در بازی برگشت هم منشا روی نیمکت نشست تا نعمتی و علیپور بازی را در نوک خط حمله پرسپولیس شروع کنند. از شانس مهاجم نیجریه‌ای اما مصدومیت امیری باعث شد او بسیار زودتر از موعد زمانی تعویض‌های برانکو وارد زمین شود. منشا حدود ۶۰ دقیقه فرصت پیدا کرد تا دوباره خودش را اثبات کند. زمانی که این مهاجم بهره مناسبی هم از آن برد اما بدشانس بود که بازی خوب‌اش با گلزنی همراه نشد. پاس‌های کلیدی او هم با بدشانسی علیپور به گل تبدیل نشد تا نام منشا در ردیف پاس گل‌ها قرار بگیرد.

 

گراف شوت های منشا
گراف شوت های منشا

منشا در مدت زمان حضورش در زمین ۲ پاس کلیدی ثبت کرد و ۳ شوت هم زد که یک بار در چارچوب قرار گرفت اما گل نشد. در نبردها هم منشا به نسبت حضور قبلی‌اش در ترکیب پرسپولیس بهتر عمل کرد. منشا که در بازی با السد ۵ نبرد موفق داشت این بار از ۱۰ نبرد موفق خارج شد. او در بازی با السد فقط یک شوت زده بود که آن هم خارج از چارچوب بود. منشا هیچ پاس کلیدی‌ای هم برابر السد ثبت نکرد تا این بار عملکرد موفق‌اش کاملا به چشم بیاید. گراف پاس‌های کلیدی منشا و شوت‌های شماره ۹۰ قرمزها در بازی با الوصل را می‌بینید.

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-03-14 17:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۳
گردانندگان این سایت گلابی فکر میکنن فوتبال کلاس آمار و هندسه هست که با دادن 4 تا آمار از تو یه سایت دیگه پی به این نتیجه ببرن که اون بازیکن خیلی خوب بوده یا بد بوده، فوتبال رو باید دید و تو زمین عملکردش مشخصه، نیازی به آمارهای تخیلی نیست، منشا تو بازی دیروز افتضاح بود، بعد حالا شما یه مشت چرت و پرت تحویل میدید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر