فهرست
جدول کلین‌شیت/ بیرانوند دوباره به ۱۷ رسید
جدول کلین‌شیت/ بیرانوند دوباره به ۱۷ رسید

جدول کلین‌شیت/ بیرانوند دوباره به ۱۷ رسید

آی اسپورت - عنوان آقای کلین‌شیت این فصل هم به علیرضا بیرانوند رسید، مانند فصل گذشته. دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس که در فصل گذشته با ۱۷ کلین‌شیت بیشترین بسته نگه داشتن دروازه را به نام خود ثبت کرد، در بازی با سپیدرود هم گلی دریافت نکرد تا برای دومین فصل متوالی به رکورد ۱۷ کلین‌شیت برسد. رشید مظاهری، ملی‌پوش ذوب‌آهن هم با رسیدن به ۱۲ کلین‌شیت به کار خود پایان داد. حسین حسینی از استقلال و فرناندو ده‌خسوس هم به ۱۰ کلین‌شیت رسیدند. ده‌خسوس، دروازه‌بان گسترش فولاد، البته یک بازی یک‌نیمه‌ای هم داشت که در آن کلین‌شیت کرد.

مظاهری؛ بیشترین حضور

در این فصل ۳۷ دروازه‌بان در لیگ برتر فرصت بازی پیدا کردند. آخرین آنها محمد دریس و احمدرضا بیات بودند. دریس، دروازه‌بان جوان صنعت نفت آبادان در بازی هفته سی‌ام مقابل استقلال خوزستان فرصت بازی پیدا کرد و البته سه گل هم خورد. بیات هم در شکست یک-صفر نفت تهران مقابل ذوب‌آهن برای نفت به میدان رفت. مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی جم هم در این دو هفته پایانی از احمد گوهری استفاده کرد. گوهری در این دو هفته گلی دریافت نکرد تا لیگ هفدهم را بدون گل خورده به پایان برساند.

در بین این ۳۷ دروازه‌بان بیشترین حضور متعلق به رشید مظاهری، دروازه‌بان ملی‌پوش ذوب‌آهن بود که در تمامی ۳۰ هفته بازی کرد و رکورد ۲۷۰۰ دقیقه را از خود به جا گذاشت. بیات و دریس هم با ۹۰ دقیقه کمترین بازی را تجربه کردند.

جدول کلین شیت؛

۱۷کلین‌شیت: علیرضا بیرانوند(پرسپولیس)

۱۲کلین‌شیت: رشید مظاهری(ذوب آهن)

۱۰کلین‌شیت: حسین حسینی(استقلال)، فرناندو ده‌خسوس(گسترش فولاد)

۹کلین‌شیت: محسن فروزان(پارس جنوبی جم)، وحید شیخ‌ویسی(استقلال خوزستان)، پیام نیازمند(پیکان)

۸کلین‌شیت: حامد لک(فولاد)، حامد فلاح زاده(سایپا)

نود

۱    
آی اسپورت
2018-04-28 16:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر