فهرست
تارتار: هدفمند بازی کردیم نه ضد فوتبال
تارتار: هدفمند بازی کردیم نه ضد فوتبال

تارتار: هدفمند بازی کردیم نه ضد فوتبال

آی اسپورت – مهدی تارتار پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل پرسپولیس با خبرنگاران صحبت کرد.

تقدیم به هواداران‌مان

یک بازی زیبا را شاهد بودیم. روز قبل هم گفتم یک بازی جذاب را خواهیم دید. درست است که این بازی فقط یک گل داشت، اما موقعیت‌های زیادی روی هر دو دروازه خلق شد. بازیکنان ما امروز خوب عمل کردند و توانستیم سه امتیاز را بگیریم. باید از تمام بازیکنان، اعضای کادرفنی و مدیران باشگاه تشکر کنم. مهم‌تر از همه از هوادارانی که در این سرما راهی طولانی را به تهران آمدند و 90 دقیقه ما را تشویق کردند و باید این برد را به هواداران خونگرم‌مان تقدیم کنم.

وقتش شده بازیکنانم دیده شوند

فکر می‌کنم امروز سوشا مکانی و سایر بازیکنان ما کیفیت خوبی از خودشان نشان دادند. وقت آن است که بازیکنان ما هم دیده شوند. حیف است که ما از تیم‌مان در تیم ملی نماینده‌ای نداریم. تیمی هستیم که با مسابقات حذفی 13 بازی است شکست نخوردیم، نتایج خوبی گرفتیم و بازیکنان ما خوب بازی می‌کنند.

همه دیدند ضد فوتبال بازی نکردیم

جدا از نتیجه، خوب بازی می‌کنیم و ضدفوتبال بازی نکردیم. امروز بازی ما هدفمند بود. سوشا هم روز خوبی را داشت، درست مانند هفته‌های دیگری که عملکرد خوبی داشت. به مانند حبیب فرعباسی، دیگر دروازه‌بان ما که به نظرم هر دو آینده خوبی را خواهند داشت، به خصوص فرعباسی که جوان‌تر است. به نظرم سوشا مکانی هم با آمادگی خوبش می‌تواند به تیم ملی ما کمک کند.

۱    
آی اسپورت
2019-11-22 18:44:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر