فهرست
کی‌روش-آدیداس؛ این بار مشکلی نیست
کی‌روش-آدیداس؛ این بار مشکلی نیست

کی‌روش-آدیداس؛ این بار مشکلی نیست

آی اسپورت - حدودا پنج سال از حضور کارلوس کی روش در تیم ملی ایران می گذشت که موضوعی بیشترین حجم از حرف و حدیث های تیم ملی را به خود اختصاص داد. موضوعی به نام حضور اسپانسری اسم و رسم دار برای تامین البسه تیم ملی. کارلوس کی روش حالا دیگر رضایت نمی داد که تیم ملی باز هم با البسه تولیدی هایی مانند آل اشپورت و جیووا و ... به میدان برود و به همین دلیل فدراسیون فوتبال را مجبور کرد تا به تهیه البسه آدیداس برای تیم ملی اقدام کند.

این اتفاق البته چندی بعد به گونه ای کاملا متفاوت با آنچه در دنیای حرفه ای فوتبال مرسوم است افتاد و در حالی که مسئولان برند معروف رضایت به بستن قرارداد با ایران نمی دادند، مسئولان فدراسیون تصمیم گرفتند با حرکتی عجیب هم کی روش را راضی کنند و هم تیم ملی را آدیداس پوش کنند که نتیجه آن هم این شد که برخلاف دیگر تیم ها هر از گاهی اقدام به خرید لباس های آدیداس کند. این اتفاق سبب شد تا ملی پوشان فوتبال ایران نیز در راه رسیدن به جام جهانی، بازی های جام جهانی و بازی های جام ملت های آسیا لباس های این برند معروف را به تن کنند.

حالا کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کلمبیا شده است. مرد پرتغالی فوتبال ایران که در هشت سال اخیر اتفاقات ریز و درشتی را در فوتبال ایران از سر گذراند حداقل در به تن کردن البسه برند مطرح دنیا مشکلی ندارد و بدون دردسر می تواند بازیکنانش را با لباس های استاندارد و البته طرح مخصوص به خود ببیند. به این ترتیب مرد پرتغالی از این به بعد می تواند با خیال راحت شاگردانش را این گونه در میدان ببیند اما در ایران مشخص نیست چه اتفاقی خواهد افتاد. البته تیم ملی در حال حاضر می تواند از لباس هایی که اخیرا خریداری کرده است استفاده کند اما هنوز چیزی مشخص نیست که بعد از مصرف لباس های از امارات برگشته چه اتفاقی در انتظار ملی پوشان خواهد بود.

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-02-08 20:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
.
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۵۳
میخوام بدونم اون مچ بند پرچم ایران رو که 8 سال باهاش مردم رو گول زد چیکارش کرد؟
...
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۰۶:۴۷
آخییی
گول زد وگرنه تو قهرمان جهان بودی
۱
قارتال
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۲۱:۵۵
مگر جناب خیابانی مرده ،دوباره با بغض و غیرت وطنی زمام امور را بدست میگیرد.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر