فهرست
تصمیم سپاهان؛ رفع مسئولیت یا اعتراف به ناتوانی؟
تصمیم سپاهان؛ رفع مسئولیت یا اعتراف به ناتوانی؟

تصمیم سپاهان؛ رفع مسئولیت یا اعتراف به ناتوانی؟

آی اسپورت - جلسه کمیسیون امنیتی ورزش استان در خصوص دیدار تیم های فوتبال سپاهان و استقلال تهران امروز در محل استانداری اصفهان برگزار شد.

در این جلسه تصمیماتی به شرح زیر اتخاذ شد.

۱- فروش بلیت دیدار تیمهای فولاد مبارکه سپاهان و استقلال فقط از طریق سامانه الکترونیکی انجام شود.

۲- بر اساس قانون برگزاری مسابقات، فقط ٪۱۰ از سکوهای ورزشگاه نقش جهان به هواداران تیم میهمان (استقلال) و ٪۹۰ به هواداران تیم میزبان (سپاهان) تعلق می گیرد.

۳- ایاب و ذهاب کلیه اصحاب رسانه تنها از طریق سرویس های حمل و نقل عمومی که از سوی باشگاه سپاهان تخصیص داده شده صورت می‌پذیرد و باشگاه سپاهان هیچگونه مسئولیتی در رابطه با صدمات وارده احتمالی به خودروهای  خبرنگاران و عکاسانی که اقدام به عزیمت به ورزشگاه نقش جهان با خودروی شخصی خود در روز دیدار دو تیم سپاهان و استقلال نمایند بر عهده نمی گیرد.

این احتمالا برای اولین بار است که چنین اتفاقی در فوتبال ایران رخ می‌دهد و خبرنگاران رسانه ها را مجبور می کند بدون خودروی شخصی و فقط با سرویس حمل و نقل عمومی مشخص شده توسط تیم میزبان به محل برگزاری یک مسابقه بروند! البته به نظر می رسد مسئولان باشگاه سپاهان نگران تکرار اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان هستند ولی اتخاذ چنین تصمیماتی، بیشتر شبیه به رفع مسئولیت و حتی اعتراف به ناتوانی در مدیریت بحران هاست!

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-11-27 20:27:00
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸، ۲۲:۳۵
متن حاوی یک نکته مهم بود؛ طرفداران چهارپایان وحشی تشریف دارن و هیچ اراده ای برای برخورد با آنان وجود نداره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر