فهرست
ماجرای اخراج عضو تیم ملی؛ جزئیات درباره آقای ع
ماجرای اخراج عضو تیم ملی؛ جزئیات درباره آقای ع
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ماجرای اخراج عضو تیم ملی؛ جزئیات درباره آقای ع

آی‌اسپورت- کارلوس کی‌روش در روزهای اخیر یکی از همراهان تیم ملی را از اردوی آمادگی این تیم اخراج کرد، موضوعی که هرچند رسانه‌ای شد اما جزییات آن تاکنون افشا نشده بود. تیم ملی فوتبال ایران این روزها در کمپ تمرینی لوکوموتیو مسکو تمرینات خود را برای آغاز رقابت‌های جام جهانی پیگیری می‌کند؛ تمریناتی که عموما بر اساس مقررات فیفا پشت درهای بسته برگزار می‌شود و افراد و رسانه‌ها حق حضور دایم در این تمرینات را ندارند.

تیم ملی فوتبال ایران پس از اردوی نسبتا طولانی در ترکیه و انجام دو دیدار تدارکاتی در حالی وارد مسکو شد که کارلوس کی‌روش در همان روزهای آغازین حضور در روسیه یکی از همراهان تیم را از اردو اخراج کرد، موضوعی که به تفاسیر و تعابیر مختلف رسانه‌ای شد اما کمتر جزییات این موضوع منتشر شد.

ماجرا از این قرار بوده که در مسیر عزیمت به مسکو، یکی از اعضای تدارکات تیم ملی در فرودگاه و در محفلی چند نفره درباره برخی موضوعات از جمله کارلوس کی‌روش سخن گفته است و انتقاداتی را درباره او و برخی شرایط مطرح می‌کند؛ این سخنان در نهایت به گوش سرمربی تیم ملی می‌رسد و او نیز بلافاصله دستور اخراج آقای «ع» را صادر می‌کند و عضو تدارکات تیم ملی از اردوی تیم در کمپ لوکوموتیو مسکو اخراج می‌شود.

پیش از این برخی رسانه‌ها این عضو اخراجی تیم ملی را به مصدومیت طارمی ربط داده بودند و این فرد را نیز از اعضای کادر پزشکی تیم ملی معرفی کرده بودند که نادرست بود.

 

ایسنا

۱۳ ۲  
آی اسپورت
2018-06-12 03:27:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
گل آقا
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۱۸
تدارکات تیم هم فهمیده کیروش کلی مشکل داره ولی هنوز برخی از اساتید جراید و رسانه ها نفهمیدند! البته بهتره اینطور بگم: نمیصرفه براشون که بفهمند!
e
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۹
احتمالا همون عباس اقاست که مایلی کهن میگفت و انصافا اونم میتونه یه امتیازو بگیره تو جام جهانی
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر