فهرست
دکه آنلاین: جنجال برانکو
دکه آنلاین: جنجال برانکو

دکه آنلاین: جنجال برانکو

آی اسپورت – روزنامه پیروزی با اشاره به حرفهای دیروز سرمربی پرسپولیس مدعی شده که عده ای می خواهند پرفسور را ساکت کنند. این روزنامه از حل مشکل بین هدایتی و مدیران پرسپولیس خبر داده و شایعه معاوضه سامان نریمان جهان با دو بازیکن پرسپولیس را روی جلد برده است. خروج ایگور پراهیچ از لیست خرید قرمزها دیگر تیتر این روزنامه است

روزنامه پیروزی
پیروزی 14 دی

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از رحمتی به سیو عالی او در تمرین دیروز استقلال اشاره کرده که تعجب و تعریف منصوریان را به همراه داشته. این روزنامه نوشته که مسلمان از رضاییان و طارمی خواسته تا مخ سروش رفیعی برای حضور در پرسپولیس را بزنند. گفتگو با امین نظری بازیکنی که زمانی در فهرست کارلوس کی روش قرار داشت، روی جلد همشهری ورزشی دیده می شود.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 14 دی

روزنامه گل از تیتر فیتیله پیچ به سبک برانکو برای حرفهای دیروز سرمربی پرسپولیس استفاده کرده. این روزنامه از ماندن رحمتی در استقلال خبر داده و در سوژه ای جالب سراغ نسخه افغانی عادل فردوسی پور رفته و با او مصاحبه کرده.

روزنامه گل
روزنامه گل 14 دی

خوب، بد، زشت تیتر ایران ورزشی برای مصاحبه جنجالی دیروز برانکوست. این روزنامه جملات برانکو علیه کی روش را به عنوان تیتر اصلی اش انتخاب کرده. ایران ورزشی آخرین وضعیت رحمتی در استقلال را هم بررسی کرده و از ماندن او خبر داده است.

ایران ورزشی
ایران ورزشی 14 دی

کد خبر: 9408

۲    
آی اسپورت
2017-01-03 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر