فهرست
بدشانسی تونسی؛ مصدومیت دروازه‌بان
بدشانسی تونسی؛ مصدومیت دروازه‌بان
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

بدشانسی تونسی؛ مصدومیت دروازه‌بان

آی‌اسپورت- دروازه‌بان اصلی تونس در جام جهانی به دلیل مصدومیت تنها ۱۵ دقیقه مقابل انگلیس در ترکیب حضور داشت. تیم ملی تونس که به دنبال شگفتی‌سازی در گروه G جام جهانی ۲۰۱۸ است، از ساعت ۲۲:۳۰ امشب در نخستین بازی خود به مصاف تیم انگلیس رفت که نمایش نسبتا خوبی هم در نیمه اول داشت ولی اگر دروازه‌بان این تیم نبود، شاید سه‌شیرها به گل‌های زیادی می‌رسیدند.

معز حسن، دروازه‌بان تونس در دقیقه ۳ موقعیت عالی انگلیس را روی پاس دله‌آلی از استرلینگ گرفت و یک دقیقه بعد هم ضربه سر مگوایر روی توپ ارسالی از کرنر را با واکنشی فوق‌العاده از کنج دروازه بیرون کشید.

فوق واکنشی که دروازه‌بان تیم ملی تونس برای دفع توپ روی ضربه سر مگوایر داشت و بعد از آن روی زمین افتاد، موجب مصدومیت او شد ولی آسیب دیدگی او در دقیقه ۱۱ که برای دفع ضربه سر جونز داشت، شدت پیدا کرد تا به اجبار از زمین بیرون برود.

معز حسن با وجود اینکه در دقیقه ۱۱ با ضربه هری کین دروازه‌اش باز شد، اما در این صحنه و قبل از گل شدن ریباند، با کف دست چپ واکنشی تماشایی داشت که موجب شد از ناحیه کتف دست چپ مصدومیت پیدا کند و در دقیقه ۱۳ از زمین بیرون برود تا فاروق بن مصطفی جای او را بگیرد.

در تمام بازی‌های جام جهانی حداقل یک بازیکن به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفته ولی بدشانسی معز حسن که مقابل انگلیس خوش درخشیده بود، اجازه نداد او بیشتر از ۱۵ دقیقه در زمین حضور داشته باشد.

با این حال که معز حسن دقایقی کمی در بازی بوده، اما بسیاری از هواداران فوتبال در توئیتر اعلام کرده‌اند برای انتخاب بهترین بازیکن فیفا در مسابقه انگلیس و تونس، به او رای می‌دهند.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-06-19 00:40:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر