فهرست
لیست شفر برای فصل آینده لو رفت؟
لیست شفر برای فصل آینده لو رفت؟

لیست شفر برای فصل آینده لو رفت؟

آی اسپورت - در حالی که دو هفته به پایان رقابت های لیگ برتر باقی مانده است ظاهرا لیست وینفرد شفر برای فصل آینده لو رفته است. این در حالی است که هنوز مشخص نیست که خود شفر در استقلال می‌ماند یا نه؟ با این حال مسئولان تیم آبی‌پوش پایتخت برای این که از همین حالا خیال او را راحت کنند با بازیکنانی که شفر درباره‌شان حرف زده وارد مذاکره شده‌اند.

شفر که در نیم‌فصل با مشکل در خط حمله روبرو شده بود تیام را استقلالی کرد و باعث شد تا رقابت بین مهاجمان بیشتر شود. با این حال سرمربی مو طلایی استقلال به شدت خواهان جذب چند بازیکن لیگ برتری است و از مسئولان خواسته تا قبل از مذاکره برای تمدید قرارداد خودش، با این بازیکنان وارد مذاکره شوند. علی قلی‌زاده، مهدی ترابی، مرتضی تبریزی، امید سینک و علی دشتی بازیکنانی هستند که آبی‌ها با آنها وارد مذاکره شده‌اند و اصلا بعید نیست که این چند بازیکن برای فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن کنند.

البته و طبق شنیده‎ها ترابی سرباز است و احتمالا راهی تراکتورسازی تبریز خواهد شد. در این بین آنچه که محتمل است حضور قلی‌زاده و مرتضی تبریزی است. خود قلی‌زاده تلویحا از استقلالی شدنش حرف زده و مرتضی تبریزی هم با مصاحبه‌هایی که قلعه‌نویی علیه این بازیکن انجام داده بعید است که دیگر در ذوب‌آهن بماند. استقلالی‌ها با توجه به محرومیت پرسپولیس یکی از جدیدترین رقیب‌های خودش در فصل نقل و انتقالات می‌توانند گزینه‌هایی که مد نظر دارند را راحت‌تر جذب کنند.

خبر آنلاین

۱۰ ۱۳  
آی اسپورت
2018-04-18 19:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۰۴
طبق شنیده ها ، گفته ها و چرت و پرت بافتن . امان از بیکاری و بی عاری .از حالا شروع کردن به تقسیم غنائم جنگی .
مارال
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۳۲
من عاشق جمع بندی هاتم فقط ! خخ
اصغر
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۵۶
تا چشم حسود بترکه
۶
استقلالیم باافتخاااااااااااااااار
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۱۵
نکنه لیست دادن هم برا استقلال حرامه؟
110
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۳۱
نه کیسه لیست نمیده فقط میخره حالا به هرقیمتی 6 میلیارد یا 4 میلیارد
مارال
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۱۲
به استقلالیم با افتخار : خرید بیش از حد اصراف میشه که حراااااااام است !
استقلالیم با افتخاااااااااااااار
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۰۱
به مارال:فقط واس ما حرامه آیا؟؟؟:)))))) ژوزه هشت میلیارد و برد حلال بود؟؟؟؟
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۱۳
بازیکن گرفتنتون که اصلا مهم نیست. چندساله دارید رکورد نقل و انتقالات پیش فصلو نیم فصلو ته فصلو میزنید هیچی گیرتون نیومده جز یه لایک گنده :)
ولی در مورد ژوزه ، ۵ ساله ما تکون میخوریم میگید ژوزه! حاجی ژوزه دقیقا مبلغی معادل جمع مبلغ مگویان و پروپیچ ازمون گرفته! ما قسمت بزرگ پول ژوزه رو از پول هوادار تامین کردیم و تو جاهای دیگه صرفه جویی کردیم ولی شما پول این ۲ بزرگوار به علاوه بزرگواران بیشمار دیگه رو از بیت المال (اهدایی وزارت ورزش) پرداخت کردید تازه جای دیگه هم صرفه جویی نکردید هیچ ، رکورد های نقل و انتقالات رو هم جابجا کردید.
حرف زدن هوادارای کیسه رو میبینم یاد اخبار ۲۰.۳۰ صدا و سیما میفتم . به همون قدر وقیح و به همون اندازه پر رو و حق به جانب ! الحق که ریشه حکومتی بودن تیمتون تا وجود هواداراتونم مثل خودت رسوخ کرده .
مارال
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۵۵
به استقلالیم با افتخار : پرسپولیس کلن ی ژوزه ازش اینقد گرفت که به قول علی هوادارا هم کمک کردن . ولی خب واقعا خودت منطقی فک کن خدایی برا استقلال کم خرج نکردن واقعا !! ولی خب مطمئن باش شفر بخواد بازم در اختیارش قرار میدن البته اگه بمونه که احتمال زیاد میمونه ! خصوصا حالا که پرسپولیس ام محرومه میخواد نهایت است رو داشته باشه!
۵
افشین ایرانی
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۳۹
استقلال عشق ۴۰ میلیون هوادار
####
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۱۷
به تومن حساب کردی یا ریال ؟
امیرعباس
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۰۳:۰۳
ایتفلال همین الانشم تیم کاملیه پازل تاکتیکی استقلال فقط بازیکن هایی مثل قلی زاده و تبریزی رو کم داره وگرنه بنظر من بهتره استقلال بیخیال لیگ بشه و بره تو فاز خرید بازیکنای با کیفیت خارجی مثل جپارف و تیام...
۲ ۱
qq
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۳۳
اره باو وزیرپرسپولیسی که هست جرینگی پول میده مگه پول مهاجم 6 میلیاردی رو کی داد؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر