فهرست
وزیر ورزش به AFC تضمین کتبی داده
وزیر ورزش به AFC تضمین کتبی داده

وزیر ورزش به AFC تضمین کتبی داده

آی اسپورت - با اینکه برخی اخبار شایعه عدم برگزاری دیدار استقلال و الکویت از پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در تهران را قوت بخشیده، فدراسیون فوتبال از یک تضمین توسط وزیر ورزش برای برگزاری مسابقات آسیایی در ایران خبر داده است.

امیر مهدی علوی،سخنگوی فدراسیون درباره موضوع میزبانی نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا از حریفان عنوان کرد: ایران آمادگی میزبانی از حریفان را به طور کامل دارد و در سال های گذشته این موضوع به کرات اثبات شده است. برگزاری بی نقص و به یادماندنی فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال گذشته در تهران و در حضور جمع زیادی از مدیران ارشد بین المللی از مصداق های این موضوع است. در این ارتباط، وزیر محترم ورزش و جوانان هم به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران به صورت کتبی تضامین امنیتی لازم درباره میزبانی را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه کرده است.»

سخنگوی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: «شایسته است کنفدراسیون فوتبال آسیا با عنایت به موضوع آمادگی همیشگی ایران در بحث میزبانی از تیم های خارجی در برابر هرگونه مطالب غیر واقع در این خصوص بایستد.» با اینکه شایعات پیرامون سلب میزبانی از نمایندگان ایران به دلیل اعتراض و ادعاهای کشورهای خارجی به اوج رسیده، همه منتظر واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند.

 

 

۱    
آی اسپورت
2020-01-17 15:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر