فهرست
خیز پسر بریتانیا/ ماری به دنبال تصاحب رتبه اول جوکوویچ
خیز پسر بریتانیا/ ماری به دنبال تصاحب رتبه اول جوکوویچ

خیز پسر بریتانیا/ ماری به دنبال تصاحب رتبه اول جوکوویچ

آی اسپورت-  مرد بریتانیایی امیدوار است بتواند تا پایان فصل خودش را به رتبه 1 رنکینگ تنیس نزدیک کند. ماری در ماه های گذشته عملکرد درخشانی داشته و از آن ور، جوکوویچ با افت محسوسی مواجه شده است. مصدومیت مچ هم به جوکوویچ کمک نکرده و امتیازات زیاد باقیمانده تا پایان فصل، این شانس را به ماری می دهند تا خوشبینانه به رتبه 1 نگاه کند. او در پکن است تا از چینا اوپن استارتش را بزند.

ماری می‌گوید:" فکر می کنم رسیدن به رتبه 1، یک هدف است. اکثر بازیکنان سطح بالا آن را دوست دارند. هیچ وقت آنجا نبوده ام. می خواهم برای اولین بار بهش برسم. این می تواند برای من نسبت به کسانی که قبلا رتبه 1 را تجربه کرده اند، انگیزه بیشتری داشته باشد. اما فعلا می خواهم فصل فعلی را با قدرت تمام کنم. این بهترین فصل من بوده و می خواهم به قوی ترین شکل ممکن آن را تمام کنم."

"یک سال برای بازی در چین برنامه ریزی کردم. بعد از دیویس کاپ نیاز به چند روز استراحت داشتم و به مصدومیتم اجازه دادم خوب شود. به حد معمول برای یک تورنمنت مهم مانند این تمرین نکردم. اما حس می کنم سالمم. پاهایم خوب هستند. تازه امروز به چین رسیدم. سعی می کنم در چند روز آینده تمرینات خوبی داشته باشم و در نهایت تورنمنت خوبی تجربه کنم. باید به این که چگونه بازی کنم، واقع گرایانه نگاه کنم. برای آمدن به اینجا تمرینات کمی انجام دادم. فشار زیادی روی خودم نخواهم گذاشت. بعد از چند جلسه تمرین، با شرایط اینجا سازگار خواهم شد. اگر بازی اولم را بردم، حس بهتری پیدا می کنم و ارزیابی دوباره ای نسبت به رسیدن به مراحل پایانی تورنمنت انجام خواهم داد."

۱ ۱  
آی اسپورت
2016-10-03 02:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علیرضا نیجریه ای
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۳۱
عمرا داداش
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر