فهرست
تصمیم سخت یحیی؛ عبور از ستاره وفادار
تصمیم سخت یحیی؛ عبور از ستاره وفادار

تصمیم سخت یحیی؛ عبور از ستاره وفادار

آی اسپورت - امید عالیشاه که بعد از هفته‌ها نیمکت نشینی با تصمیم یحیی گل‌محمدی جایگزین مهدی عبدی در خط حمله سرخ‌ها شد عملکرد درخشانی از خود به جا گذاشت تا در هفته‌های پایانی نیم فصل اول به بازیکن فیکس سرخ‌ها تبدیل شود. اما با بازگشت ترابی و حضور پهلوان و امیری جمع چپ‌های پرسپولیس در فاز هجومی به ۴ بازیکن رسیده تا عملاً شانس حضور عالیشاه در پست تخصصی‌اش یعنی وینگر چپ به کمترین حد ممکن برسد. جایی که حتی وحید امیری هم مجبور به حضور در خط حمله شده است.

با این حال به نظر می‌رسد یحیی برای نیم فصل دوم برای قرار دادن مهدی ترابی در ترکیب خود مجبور به چند جابه‌جایی در ترکیب خود باشد که احتمالا دوباره شانس عالیشاه را برای حضور ثابت در ترکیب تیم کاهش خواهد داد. خصوصاً اینکه عالیشاه در بازی‌های اخیر در کنار امیری قرار گرفته بود اما اگر قرار به جذب مهاجم نوک برای پرسپولیس باشد انتخاب یحیی برای زوج مهاجم جدید وحید امیری خواهد بود. ضمن اینکه از حدود یک ماه دیگر عیسی آل‌کثیر مدعی اصلی حضور در خط حمله پرسپولیس هم بازخواهد گشت.

شاید عالیشاه را بتوان بدشانس‌ترین بازیکن آماده سالهای اخیر پرسپولیس دانست. بازیکنی که در تمام ۱۵ تیم لیگ برتری می‌توانست فیکس باشد اما در سال‌های اخیر همیشه بهترین خرید سرخ‌ها در پست او انجام شده است. از وحید امیری و ترابی گرفته تا احسان پهلوان. با این حال انصافا نیمکت‌نشین کردن کاپیتان دوم پرسپولیس در ادامه فصل یکی از سخت ترین تصمیمات یحیی خواهد بود. عالیشاه در تمام فصل‌های نقل و انتقالات چند مشتری دست به نقد داشته اما همیشه نسبت به پرسپولیس وفادار بوده است. باید منتظر ماند و دید با اضافه شدن ترابی که بازیکن مورد علاقه یحیی است کدام بازیکن از ترکیب پرسپولیس خارج خواهد شد. 

 

خبر ورزشی 

۲    
آی اسپورت
2021-02-26 09:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر