فهرست
خوش‌یمنی ناپولی؛ بارسا در مسیر چلسی و رئال؟
خوش‌یمنی ناپولی؛ بارسا در مسیر چلسی و رئال؟

خوش‌یمنی ناپولی؛ بارسا در مسیر چلسی و رئال؟

آی اسپورت - بارسلونا شب گذشته در چهارچوب دیدار مرحله برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه نوکمپ میزبان ناپولی بود در نهایت موفق شد ۳-۱ به پیروزی دست پیدا کند تا به مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ صعود کرده باشد.

شاگردان کیکه ستین در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان باید در یک دیدار بسیار سخت و دشوار به مصاف آماده ترین تیم این روزهای فوتبال اروپا یعنی بایرن مونیخ بروند؛ دیداری که پیروزی در آن می تواند کلید قهرمانی بلوگرانا در چمپیونزلیگ تلقی شود.

حالا در همین رابطه اسپورت گزارش جالبی را در رابطه با شانس قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان این فصل مطرح کرده که در آن یک دلیل تقریباً غیر فوتبالی و البته کمی خرافی برای افزایش شانس آبی اناری‌ها اشاره کرده است.

بر اساس گزارش اسپورت چلسی در سال ۲۰۱۱ با شکست ناپولی راهی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها شده بود و پس از آن جام قهرمانی را بالای سر برده بود. این اتفاق به شکل مشابه و در سال ۲۰۱۷ برای رئال مادرید نیز که تکرار شده بود و کهکشانی ها پس از شکست ناپولی در دو مسابقه رفت و برگشت راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شده بودند. در آن سال نیز رئال مادرید با هدایت زین الدین زیدان به قهرمانی مسابقات دست یافت.

حالا اسپورت از همین اتفاق به عنوان یک شانس برای بارسلونا یاد کرده و اظهار داشته که حالا بارسا هم می تواند با با توجه به این موضوع امید زیادی به قهرمانی داشته باشد.

     
آی اسپورت
2020-08-10 09:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر