فهرست
اینتر از جذب لاکازت دست بردار نیست
اینتر از جذب لاکازت دست بردار نیست

اینتر از جذب لاکازت دست بردار نیست

آی اسپورت - بعد از انتشار اخباری درباره تصمیم اینترمیلان برای در نظر گرفتن الکساندر لاکازت، مهاجم فرانسوی آرسنال به عنوان جانشین لائوتارو مارتینز در این تیم، در روزهای اخیر شایعاتی مطرح شد درباره اینکه لاکازت به پیشنهاد اینتر پاسخ منفی داده و مایل به این انتقال نیست.

اما حالا روزنامه کاتالان موندو دپورتیوو می‌گوید باشگاه اینتر با وجود این شایعات از تلاش برای جذب لاکازت دست بردار نیست. بر اساس این گزارش، پیرو آسیلیو مدیر ورزشی اینترمیلان یک بازی دوگانه را پیگیری می‌کند. او از یک طرف در مذاکره با بارسلونا درباره لائوتارو چهره‌ای سرسخت به خود گرفته و می‌گوید مهاجم آرژانتینی فروشی نیست؛ اما از طرف دیگر چون می‌داند که امسال تابستان لائوتارو را از دست خواهد داد در بازار به شدت به دنبال یک مهاجم جایگزین می‌گردد.

موندو می‌گوید مدیریت اینتر با توجه به این ارزیابی خود تصمیم قطعی گرفته که همه تلاشش را برای جذب الکساندر لاکازت، مهاجم فرانسوی آرسنال به کار ببندد. بر اساس این گزارش، بعد از آنکه دیگر گزینه‌های احتمالی اینتر از جمله ادینسون کاوانی و تیمو ورنر به دلایل مختلف از فهرست گزینه‌های این تیم حذف شدند حالا لاکازت به اصلی‌ترین راه‌حل نراتزوری تبدیل شده.

این روزنامه کاتالان با توجه به صحبتهای اخیر اوسیلیو می‌گوید در اینکه کاوانی و ورنر دیگر در رادار نراتزوری قرار ندارند، اینتر که می‌داند بعد از ترک این تیم توسط لائوتارو برای همکاری با لوکاکو به یک شماره 9 کاربلد نیاز خواهد داشت از تمام قوای خود برای جذب لاکازت استفاده خواهد کرد.

 

 

     
آی اسپورت
2020-06-02 10:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر