فهرست
امتحان سخت رامین: تقابل سرنوشت‌ساز
امتحان سخت رامین: تقابل سرنوشت‌ساز

امتحان سخت رامین: تقابل سرنوشت‌ساز

آی اسپورت – رامین رضاییان، امروز می‌تواند به مهمترین بازیکن ترکیب تیم ملی تبدیل شود. ایران در سه بازی ابتدایی انتخابی جام جهانی، هنوز گلی نخورده و عنوان بهترین خط دفاع مسابقات را در اختیار دارد اما رویارویی با سون هئونگ مین ستاره این فصل تاتنهام، شاید اوضاع را به ضرر تیم ملی تغییر دهد. هئونگ مین این بعد بازگشت از المپیک، در 4 بازی آخر تاتنهام به میدان رفته و با زدن 4 گل و دادن 2 پاس گل، بهترین نمایش را در تیم پوچتینو داشته است. در بازی این هفته تاتنهام و سیتی که رکورد شکست‌ناپذیری تیم گواردیولا را شکست هم هئونگ مین پاس یکی از دو گل تیمش را داد.

در مقابل سون هئونگ مین که در بازی‌های گذشته به عنوان وینگر چپ کره جنوبی بازی کرده، امروز رامین رضاییان قرار خواهد گرفت. بازیکنی که این فصل، کارنامه‌ای کاملا متفاوت با ستاره کره‌ای‌ها داشته است. رضاییان مثل هئونگ مین، بازی‌های اول فصل را از دست داد. البته او به جای المپیک، در ترکیه حضور داشت و بازی نمی‌کرد. بعد بازگشت از ترکیه هم رضاییان در هیچ بازی برای پرسپولیس به میدان نرفته و کارنامه صفر دقیقه بازی باشگاهی را دارد.

بازی با کره جنوبی، امتحان سختی برای رضاییان خواهد بود. تقابل با بازیکنی که ستاره‌های من‌سیتی هم نتوانستند او را متوقف کنند و مدافع راست محبوب کی‌روش که در کارهای دفاعی خیلی موفق هم نیست، باید جلوی او را بگیرد. موفقیت رضاییان در امتحان امروز، همه چیز را برای او و تیم ملی تغییر خواهد داد. شاید بعد از نود دقیقه امروز، رضاییان دوباره به چهره ویژه فوتبال ایران تبدیل شده باشد.

 

 

 

کد خبر: 9406

۳ ۱  
آی اسپورت
2016-10-11 17:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵، ۰۰:۱۷
واقعاً و انصافاً رضاييان امروز بهترين بازيكن ايران بود نه فقط در دفاع بهترين يار كره اى هارو خنثى كرد بلكه در فاز هجومى نيز يكى از طراحان اصلى امواج حملات و ايجاد فرصت هاى گل براى بازيكنان جلوزنمان بود
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر