فهرست
پاسخ یحیی به عنایتی؛ زیر پای کسی ننشستم
پاسخ یحیی به عنایتی؛ زیر پای کسی ننشستم

پاسخ یحیی به عنایتی؛ زیر پای کسی ننشستم

آی اسپورت – انتقاد نسبتا تند رضا عنایتی از یحیی گل محمدی از طرف مربی تراکتورسازی بی جواب نماند. یحیی که از طرف عنایتی به نشستن زیر پای رضا شربتی متهم شده بود به عنایت پاسخ داد و از خودش رفع اتهام کرد:

-عنایتی سال‌ها دوست و هم‌بازی من در تیم ملی بوده و ما خاطرات خیلی خوبی در کنار هم داریم. از دیدن اظهارات او متعجب و متأسف شدم. من می‌دانم که عنایتی می‌تواند در مربی‌گری آینده درخشانی داشته باشد اما نباید فراموش کند که احترام به همکار و رعایت اخلاق و ادب یکی از اولین اصول مربی‌گری در فوتبال است.

-شایسته بود سرمربی مشکی پوشان ابتدا صحت ادعای خودش را بررسی کند و پس‌ازآن چنین اظهارات تندی در خصوص این موضوع داشته باشد. ما به‌هیچ‌وجه پای هیچ بازیکنی ننشستیم و نه توان مالی تطمیع بازیکنان سایر تیم‌ها را داریم و نه می‌توانیم به‌زور و اجبار بازیکنان تیم‌های دیگر را جذب کنیم.

-در خصوص جذب رضا شربتی هم باید بگویم ما در پست دفاع چپ 3 گزینه در لیگ برتر داشتیم که هر 3 سرباز بودند و درنهایت شربتی را انتخاب کردیم اما به‌هیچ‌وجه این‌طور نبوده که پای بازیکنی نشسته باشیم از او بخواهیم سرباز شده و به اینجا بیاید بلکه این تمایل خود بازیکنان بوده که دوست داشتند در تیم بزرگ و پرهواداری مثل تراکتورسازی بازی کنند.

-شایسته نیست جواب هر توهین و لفظ نامناسبی را با ادبیات مشابه بدهیم اما ای‌کاش فراموش نکنیم که فوتبال بالا و پایین‌های زیادی خواهد داشت و همه ما عضو یک خانواده بزرگ هستیم. شاید بهتر بود عنایتی حرمت رفاقت چندساله را حفظ می‌کرد و ابتدا در تماسی با خود من حقیقت ماجرا را جویا می‌شد اگر صحبت‌های من برای او قانع‌کننده نبود می‌توانست چنین اظهارات و مصاحبه‌ای را مطرح کند. اما من فکر می‌کنم وی پیش از این‌که حقیقت ماجرا را دانسته باشد تصمیم عجولانه‌ای گرفت. به هر ترتیب من برای رضا عنایتی که همچنان دوست و همکار خوب من است آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در دوران مربی‌گری هم مثل دوران بازیگری موفق باشد.

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-12-13 13:42:00
نظر دهید

۴ نظر
۶۶۶۶۶۶
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۰
سطح فرهنگ پرسپولیسی با استقلالی رو مشاهده میکنید.خدایا تفاوت تا کجا؟
آیدین
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۷
مطمئن باشین اکثر طرفدارای واقعی تراختور از سیستم سربازگیری راضی نیستن و دوست دارن تراختور به معنای واقعی کلمه حرفه‌ای بشه. تیمی که بهترین بازیکنان و استعدادهای ناب آذربایجانی و بومی در اون توپ بزنن و دارای یک مدیریت کاملا حرفه‌ای باشه و از یک استادیوم کاملا زیبا و مجهز برخوردار باشه و البته بنا به دلایل سیاسی هم تحت نظر سپاه نباشه. هر چند که با روندی که فوتبال ایران داره، در حال حاضر چنین چیزی تقریبا بعیده. اما خطاب به اون کسانی که انواع و اقسام آه و ناله‌ها دارن میکنن، باید گفت که آیا تیم خودتون از این امتیاز برخوردار بود، استفاده نمیکردین؟ تیمای ایرانی همین جوریشم پول بازیکناشون رو نمیدن، پس قطعا هر تیمی آرزوی داشتن چنین امتیازی رو دارن و مطمئنا اگه تیمای پیروزی و استقلال هم از این امتیاز برخوردار بودن، خیلی شدیدتر از تراختور ازش بهره میبردن، هر چند که سالهای سال هستش که این دو تیم با تبلیغات رسانه‌ای و خدمات دولتی فوتبال ایران رو قبضه کردن. نکته بعدی اینکه آیا شما بازیکن بودین و شرایط رفتن به خدمت سربازی رو داشتین، یک تیم لیگ برتری مثل تراختور رو انتخاب میکردین و در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بازی میکردین یا میرفتین تیمای دسته یکَی؟؟؟َ
۱
یاسر
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۲
آفرین و احسنت به این ادبیات و ادب و تربیت.
۳
حسون
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۱
آخه ریر پا نشستن نداره. خوب مشخصه هر باریکنی ترجیح میده بره تراکتور هم سربازیش سپری بشه هم برای رسیدن به بالای جدول بجنگه تا اینکه با سیاه جامگان سقوط کنه. صاحب باشگاهشونم که معلوم نیست.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر