فهرست
دردسر تراکتور؛ ۵ سرباز رفتنی شدند
دردسر تراکتور؛ ۵ سرباز رفتنی شدند

دردسر تراکتور؛ ۵ سرباز رفتنی شدند

آی اسپورت – فصل هجدهم لیگ برتر فوتبال در حالی برای تراکتورسازی تبریز به پایان رسید که این تیم با عملکردی دور از انتظار، با 52 امتیاز در جایگاه پنجم جدول جای گرفت و نتوانست سهمیه آسیایی را کسب کند. در این شرایط و با پایان فصل،‌ خدمت مقدس سربازی پنج بازیکن تراکتورسازی به پایان رسیده است و این بازیکنان عملاً باید به تیم‌های خود بازگردند، بازیکنانی که تعدادی از آنها حضوری ثابت در ترکیب سرخپوشان تبریزی داشتند و از چهرها‌ی تأثیرگذار این تیم بودند.

دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی مهدی‌پور و احسان پهلوان از تیم ذوب‌آهن، رضا شربتی از مشکی‌پوشان و قائم اسلامی‌خواه از بادران پنج بازیکنی هستند که برای گذراندن دوران سربازی خود در تراکتورسازی حضور داشتند و حالا باید به تیم‌های سابق خود بازگردند.

در این بین شنیده می‌شود مسئولان باشگاه تراکتورسازی علاقه بسیاری به حفظ اسماعیلی‌فر و مهدی‌پور دارند و در این راستا صحبت‌هایی هم با مسئولان باشگاه ذوب‌آهن برای دریافت رضایت‌نامه این بازیکنان انجام داده‌اند، اما هنوز پاسخ روشنی از سوی باشگاه اصفهانی به این پیشنهادات داده نشده است.

در هر صورت در وضعیتی که باشگاه تراکتورسازی به دنبال حفظ ستاره‌های خود برای فصل آینده است، باید دید مذاکرات بین باشگاه تبریزی و ذوب‌آهن چه سرنوشتی خواهد داشت و آیا این بازیکنان فصل آینده نیز در جمع تراکتورسازان باقی خواهند ماند یا خیر.

 

تسنیم 

  ۱  
آی اسپورت
2019-05-18 11:47:00
نظر دهید

۱ نظر
امیرحسین
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۲۹
این تیم کثیف هنوز داره از حاصل زحمت تیمهای دیگه مرده خوری میکنه بعد به تیمهای دیگه میگه حکومتی! تیم حکومتی باشه بهتر از اینه که بازیکن دزد باشه! حالا خوبه شما هم مثل کیسه با این همه ولخرچی پخی نشدید! خلایق هر چه لایق!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر