فهرست
استقلال - صنعت نفت: حمله به رکورد تساوی
استقلال - صنعت نفت: حمله به رکورد تساوی

استقلال - صنعت نفت: حمله به رکورد تساوی

آی اسپورت - استقلال پس از کسب نتایج نه چندان مطلوب در هفته‌های ابتدایی لیگ به دنبال بهبود وضعیت خود در بازیهای پایانی نیم فصل اول است . این تیم توانست در دیدار قبلی برابر استقلال خوزستان به پیروزی برسد و در صورت پیروزی مقابل صنعت نفت به رده‌های بالای جدول خود را نزدیک‌تر می‌کند.

رویایی استقلال و صنعت نفت در طول تاریخ لیگ برتر جذاب بوده است. 6 تقابل اخیر دو تیم در آزادی بسیار پر گل بوده و به طور متوسط 4.3 گل در هر بازی داشته است.مصاف این دو تیم در تاریخ لیگ برتر رکورد عجیبی دارد.استقلال و صنعت نفت در 14 باری که با هم رو در رو شدند هیچ‌گاه به نتیجه تساوی نرسیده‌اند و هر کدام 7 بار طعم پیروزی در این بازی را چشید‌ه‌اند.در بین تیمهای با سابقه لیگ برتر، تنها دو تیمی هستند که هیچگاه در دیدار با هم به تساوی نرسیدند ولی صنعت نفت در مسیر شکستن یک رکورد درتاریخ لیگ برتر است و هیچ تیمی بیش از این تیم در پایان هفته سیزدهم به تساوی نرسیده است.نماینده آبادان در 4 هفته اخیر به تساوی رسیده است.

استقلال برخلاف فصل گذشته در بازیهای خانگی چندان موفق نبوده و در 3 بازی اخیر خانگی نه تنها به پیروزی نرسیده بلکه گل هم به ثمر نرسانده است.تیم‌های بالای جدول نظیر تراکتورسازی، پرسپولیس و سپاهان دراین فصل در  کسب 3 امتیاز مقابل صنعت نفت ناکام بودند و پیروزی استقلال برابر این تیم می‌تواند به جبران عقب‌ماندگی امتیازات آبی‌پوشان کمک کند.

کرارجاسم ستاره عراقی صنعت نفت آبادان به دلیل محرومیت غایب خواهد بود.

رتبه در جدول

استقلال تهران:6

صنعت نفت آبادان:11

5 بازی آخر در لیگ:

استقلال تهران: برد،مساوی،باخت،برد،برد

صنعت نفت آبادان:مساوی،مساوی،مساوی،مساوی،برد

 

بهترین بازیکن بر اساس نمرات سایت نود:

استقلال تهران:فرشید اسماعیلی 2.72

صنعت نفت آبادان:میلاد جهانی با نمره 3.20

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-11-28 22:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
a
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۲۲
d
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر