فهرست
برانکو - ذوب؛ کلافه از سوت‌ها!
برانکو - ذوب؛ کلافه از سوت‌ها!

برانکو - ذوب؛ کلافه از سوت‌ها!

آی‌اسپورت- یه جز تک گل شجاع خلیل زاده، اتفاق دیگری که از نکات برجسته بازی پرسپولیس با ذوب بود، اعتراضات پرسپولیسی ها به عملکرد داور بود. بازیکنان این تیم در چند صحنه به عملکرد سید علی انتقاد داشتند. این مسئله تا حدی شدت پیدا کرد که برانکو هم عصبانی شد و پس از پایان نیمه اول به سمت داور بازی رفت و برخورد تندی با او داشت.

 سلسله اعتراضات سرمربی پرسپولیس در طول بازی هم متوقف نشد و نزدیک ترین فرد به او یعنی وحید کاظمی (داور چهارم) از فاصله چند متری برافروختگی این مربی را به وضوح می دید. برانکو در کنفرانس خبری پس از بازی ضمن کنایه زدن به داوری های حریف بعدی اش یعنی سپاهان، جمله عجیبی را به زبان آورد که کمتر از او شنیده بودیم. او گفت اگر نمی خواهید ما قهرمان شویم، به ما اعلام کنید. هرچند برای این امر تلاش می کنید، اما ما باز هم قهرمان لیگ می شویم.

 اتفاقات بازی و لحن تند سرمربی پرسپولیس هرچند کمتر از او دیده شده، اما وقتی پای اسم ذوب آهن وسط باشد، بی سابقه هم نیست. دقیقا رویارویی قبلی دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن نیز چنین شرایطی را به همراه داشت. اوضاع در آن روزها خیلی متفاوت بود و پرسپولیس بعد از قطعی شدن قهرمانی اش به مصاف ذوبی رفته بود که نیاز به برد برای آسیایی شدن داشت. در این بازی پرسپولیس پیش افتاد اما تیم میزبان موفق شد با دو گل قهرمان لیگ را شکست دهد.

 برانکو در این بازی با عصبانیت زیادی در منطقه فنی کنار خط طولی زمین به داوری اعتراض کرد. پس از بازی و در شرایطی که سرخ ها به شدت نسبت به عملکرد حسین زرگر اعتراض داشتند، ایوانکوویچ در نشست خبری حاضر نشد. پرسپولیسی ها در آن بازی معتقد بودند که سازنده گل های ذوب باید از بازی اخراج می شد و یک پنالتی هم از سوی زرگر برای آنها اعلام نشده بود.

 پس از این ماجراها و غیبت در کنفرانس، برانکو روز بعد در جریان تمرین تیمش پاسخگوی خبرنگاران شد. جمله ای که در این گفت و گو از زبان پروفسور شنیده شد، بازخوردهای زیادی داشت و حاشیه های مختلفی را ایجاد کرد. حتی همین چند روز پیش هم این صحبت او مورد طعنه کارلوس کی روش قرار گرفت. سرمربی کروات پرسپولیس آن روز گفت: «نمی خواستم به آن سیرک مشروعیت بدهم، برای همین در نشست حاضر نشدم.»

 حالا بعد از ۷ ماه که از آن روز جنجالی ورزشگاه فولادشهر می گذرد، دقیقا بازی بعدیِ تیم های پرسپولیس و ذوب آهن روندی داشت که باز هم کادر فنی پرسپولیس به داوری آن معترض شدند. این بار هم جملات خاص از سرمربی و احتمالا پیامدها و حاشیه هایی که باید در آینده منتظر آن باشیم.

 

۴ ۵  
آی اسپورت
2018-12-05 02:22:00
نظر دهید

۵ نظر
عمله یاب
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۰۷
فقط برانکو حق داره غر بزنه. اگر یک دهم این حرف ها رو کسی غیر از سرمربی پرسپولیس می گفت الان همه روش چمبره زده بودن. آخه چقدر باید پر رو باشی به داوری که همین چند وقت پیش گل سالم تراکتور رو آفساید گرفته گیر بدی و بگی نمیذارن ما قهرمان بشیم. طرفدارای پرسپولیس هم یا خودشون رو میزنن به اون راه یا واقعا توانایی تجزیه و تحلیل به این سادگی رو ندارن و ضریب هوشی بالایی برای دو دو تا چهارتای به این سادگی ندارن.
۳
دم خروس
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۱۶
آخه چقدر یک آدم می تونه کولی بازی در بیاره؟ برانکو قشنگ یاد گرفته چطوری لنگی ها رو جذب خودش بکنه. سه ساله هی میگه نمیذارن و نمیشه. آخه خجالت نمیکشی؟ تمام تیم ها توی لیگ آسیا روی برنامه لیگ داخلی خودشون بازی کردن و شما هی استراحت کردی والان که باید بازی کنی غر میزنی؟ برات سوپر جام رو میارن باز هم غرت رو میزنی و معاون وزیر آقای عراقچی به صراحت میگه لنگیه و براتون با اردوغان لابی میکنه جریمه طارمی تو ترکیه کم بشه و باز هم میگین نمیذارن؟ دیگه کیو میخوایین داشته باشید که ندارید؟ هیات دولت جمیعا لنگی تشریف دارند. سنگ پای قزوین واقعا روش نمیشه تو روی شماها نگاه کنه.
پارسال میگفت کیروش نمیذاره. امسال میگه داوری نمیذاره. بعدشم همش میگه من کسی هستم که شکست هام رو گردن دیگران نمیندازم.
۳ ۱
110
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۲
دم جان خداروشکر که بازیکن مون دقیقه 20 نزد فک بازیکن حریف رو بشکنه و حتی کارت زرد نگیره که هیچ بمونه و دوتا گل هم بزنه! پس سکوت کن
۴
شلمغز آبی
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۶
خظاب به ...خروس

ای اف سی و فیفا هم پرسپولیسی هستند این رو یادت رفت

دوست عزیز اینا کلا با اسم کاژ مشکل دارند
۶
علی
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۹
چرا رسانه ها در مورد رای بزن بزن بازیکنان پرسپولیس و سایپا نمی گن -
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر