فهرست
حاشیه‌‌آنلاین از تختی: علیه دایی شعار ندهید
حاشیه‌‌آنلاین از تختی: علیه دایی شعار ندهید

حاشیه‌‌آنلاین از تختی: علیه دایی شعار ندهید

آی اسپورت- بعد از کنفرانس مطبوعاتی دیروز دایی و منصوریان می‌شود منتظر بود که این بازی درون زمین و کنار زمین هم حاشیه‌های زیادی داشته باشد

* بین سرمربیان نفت و استقلال درگیری لفظی رخ داد.در  دقیقه 22 بازی درگیری لفظی شدیدی بین علی دایی و منصوریان رخ داد. در این صحنه، یکی از بازیکنان نفت روی پادووانی خطا کرد که منصوریان به کنار خط رفته و از داور خواسته کارت زرد نشان دهد.علی دایی به این حرکت منصوریان واکنش نشان داد و به او اعتراض کرد که هواداران استقلال ورزشگاه باعث شد به علی دایی شعار دادن . واکنش منصوریان و عبداللهی  منجر شد و آنها نزد هواداران رفته و از آنها خواستند شعار ندهند.

*پنالتی بحث بر انگیز اشکان خورشیدی در ابتدای مسابقه علیه تیم استقلال باعث شد تا هواداران این تیم از همان دقایق ابتدایی به انتقاد از عملکرد داور این مسابقه بپردازند و با فحاشی به داور مسابقه، خشم خود از پنالتی اعلام شده را نشان دهند.با گذشت نزدیک به 25 دقیقه از شروع مسابقه این فحاشی ها پایان نیافت تا در نهایت داور مسابقه در توقف بازی به سمت منصوریان و عبداللهی برود تا از آنها بخواهد برای توقف این فحاشی ها اقدام کنند.بعد از صحبتهای خورشیدی، منصوریان و عبداللهی به سمت هواداران رفتند و از آنها خواستند تا شعار علیه داور را پایان دهند.

*سکوها باز هم در حمایت از سرمربی استقلال شعار دادند. هواداران استقلال امروز در شعارهایی به شدت از علیرضا منصوریان حمایت کردند.این در حالی است که منصوریان طی هفته های گذشته فشار زیادی را تحمل کرده بود.

*هواداران استقلال برای دقایقی کوتاه علیه دایی شعار دادند که منصوریان با اشاره دست از آنها خواست که شعار ندهند.

*مهدی رحمتی و بهزاد غلامپور دو دروازه بان استقلال در دو دهه اخیر با یکدیگر روبرو شدند و به شدت خوش و بش کردند. غلامپور در دهه 70 و رحمتی در دهه هشتاد و نود درون چارچوب دروازه استقلال قرار گرفته اند. حالا غلامپور مربی دروازه بان های نفت است و رحمتی کاپیتان استقلال.

۱ ۱  
آی اسپورت
2016-12-20 17:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
منتقد
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۲۵
جواب فحاشی هایی را که دادند گرفتند ق مثل قاضی :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر