فهرست
توضیح روز؛ دستمزد کی‌روش ۲.۵میلیون دلار نیست
توضیح روز؛ دستمزد کی‌روش ۲.۵میلیون دلار نیست

توضیح روز؛ دستمزد کی‌روش ۲.۵میلیون دلار نیست

آی اسپورت - روابط عمومی فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای در خصوص صحبت‌های مهدی تاج و مسائل مربوط به دستمزد کارلوس کی‌روش، توضیحاتی داد. با توجه به برخی برداشت‌های نادرست از حرف‌های مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص هزینه‌های تیم ملی و کمک وزارت ورزش و جوانان در تأمین بخشی از هزینه‌ها روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

به اطلاع می رساند که در اظهارات روز گذشته ریاست فدراسیون فوتبال به هزینه‌های مورد نیاز جهت آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران به منظور حضور در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا اشاره شد که این هزینه‌ها در حدود مبلغ ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار تخمین زده می‌شود. همچنین اعلام شد با قول مساعد مدیران محترم وزارت ورزش و جوانان و دولت، مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار از این هزینه‌ها تأمین خواهد شد. با این وجود در اظهارات ریاست فدراسیون هیچ گونه اشاره‌ای به مبلغ قرارداد سرمربی تیم ملی و یا اعضای کادر فنی نشده است. بر این اساس انتشار اخباری پیرامون دستمزد ۲،۵ میلیون دلاری آقای کارلوس کی‌روش صرفاً حاصل برداشت نادرست از اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال بوده است.

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-09-24 13:21:00
نظر دهید

۲ نظر
majid
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۴
با این همه هزینه آخرش بازم یه شکست حماسی و غرورآفرین تحویلمون میده یه عده کسخلم میان به خاطر ضد فوتبال و شکست کلی به خودشون میبالن و شادی میکنن واسه مخالفای کیروش کری میخونن!!
۸
سعید
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۲
قابل توجه زوزوه کشان ویچی
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر