فهرست
اعتراض نمادین؛ جباری و رحمتی تمرین نمی‌کنند
اعتراض نمادین؛ جباری و رحمتی تمرین نمی‌کنند

اعتراض نمادین؛ جباری و رحمتی تمرین نمی‌کنند

آی اسپورت – بعد از این که خبر رسید منصوریان خواهان بازگشت مهدی رحمتی و مجتبی جباری به تمرینات استقلال شده است، این دو بازیکن هم در اعتراض به کنار گذاشته شدن از تمرینات، شرط جالبی برای بازگشت گذاشتند. این دو بازیکن خواهان مشخص شدن نام کسی شدند که آنها را از حضور در تمرینات منع کرده است. تا این لحظه البته خبری از اعلام نام فرد مورد نظر نشده و گویا تماس‌هایی هم در این رابطه بین مدیران و مربیان برقرار شده که بی‌نتیجه باقی مانده است.

به این ترتیب به نظر می‌رسد تمرین امروز استقلال در غیاب رحمتی و جباری برگزار شود. با توجه به اخلاقی که از این دو بازیکن سراغ داریم بعید است آنها به راحتی راضی به بازگشت به تمرین شوند و حالا هم کسی اخراج آنها را از تمرینات به گردن نگرفته، احتمال حضور آنها در تمرین امروز استقلال بسیار کم است.

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2017-09-18 17:32:00
نظر دهید

۳ نظر
محمد
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۴۱
انگار حالا اولیور نویر و تونی کروس هستند.به جهنم که تمرین نمی کنن.
محمد
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۴۳
منصوریان باید قاطع مثل کیروش باشه و باج به این دو نفر نده.دوره ی این دو نفر تو فوتبال تموم شده.
سوشاتاجی
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۵۰
والله حق دارن اصلا خنده داربود کنارگذاشتنشون آخه به چه دلیل جباری بیچاره که میخ شده نیمکت سه بازیه و رحمتی هم در از پارس دسته اولی دوتاخوردیم و تو بازیایی که بود دوبرابر گلهایی ک خورد سیو داشت و اشتباه فاحشی نداشت .تازه اگ این دونفر عامل تتیجه نگرفتنت بودن که بعد پدیده که اون حرکات خنده دارو انجام دادی و برا استعفا آماده بودی منصرفت نمیکردن .مسخره بازاری شده اوضاع باشگاه با اساتید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر