فهرست
تهدید بازیکنان نفت: کناره گیری از لیگ
تهدید بازیکنان نفت: کناره گیری از لیگ

تهدید بازیکنان نفت: کناره گیری از لیگ

آی اسپورت - بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران به دلیل برآورده نشدن وعده‌هایی که مسئولان باشگاه نفت به آنها داده بودند مبنی بر اینکه تا پایان بهمن‌ماه 20 درصد از قرارداد آنها را به حساب‌شان واریز خواهند کرد، 4 روز است که با وجود حضور در تمرین حاضر به تمرین نمی‌شوند و به این صورت اعتراض خود را نشان داده‌اند.

در همین رابطه بازیکنان تیم نفت نامه‌ای را خطاب به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نوشتند و گلایه‌های خود را بابت مشکلات مالی با وی مطرح کنند.

در این نامه که به امضای تمام بازیکنان نفت رسیده، آنها از تاج خواسته‌اند تا هرچه زودتر به وضعیت باشگاه نفت و مشکلات مالی انها رسیدگی شود. حتی در این نامه عنوان شده اگر مشکلات مالی و مسائل دیگر حل نشود، آنها حتی برای نفت بازی نمی‌کنند تا این تیم از لیگ کنار بکشد.

این احتمال وجود دارد که امروز بازیکنان نفت تهران همگی به فدراسیون فوتبال بروند تا هم این نامه را به تاج بدهند و هم‌اینکه با رئیس فدراسیون فوتبال صحبت کنند.

 

فارس

  ۲  
آی اسپورت
2017-02-25 08:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حاژ تقی
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۰۹:۲۳
حالا چرا بازی با پرسپولیس وارد حاشیه شدید؟بگمانم وقتی به یه باخت شیک جلوی پرسپولیس دست یافتید تو هفته ی آخر جلوی تراختور برای اعاده ی حیثیتم شده خودتونو جر بدید و دنبال کسب پیروزی باشید.
۲
cr7
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۱۳
بوی لجن میاد .. دایی به خاطر تیم محبوبش چه ها که نمیکنه . سازمان لیگ لطفا نظارت کنید چرا این کارها قبل از بازی پرسپولیس نفت اتفاق میوفته
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر