فهرست
مسلمان در مسیر صادقیان؟
مسلمان در مسیر صادقیان؟

مسلمان در مسیر صادقیان؟

آی اسپورت - محسن مسلمان از پرسپولیس می رود؟ اگر این سئوال را از گرشاسبی سرپرست قرمزها بپرسید او خیلی قاطعانه جواب منفی می دهد و می گوید که برانکو همه بازیکنانش را می خواهد اما ادامه نیمکت نشینی مسلمان و عکسی که از او در هنگام گل سیدجلال ثبت شده، نشان می دهد که مهندس قرمزها دیگر شانسی برای ادامه همکاری با این تیم نخواهد داشت. عکسی که خبرگزاری میزان درباره اش نوشته:" بعد از گل دوم پرسپولیس تمام بازیکنان ذخیره روی نیمکت و تمام بازیکنان داخل زمین به سمت حسینی رفتند تا در شادی گل سهیم باشند اما در مورد مسلمان این اتفاق رخ نداد. در حالی که بعد از گل حسینی همه هیجان زده بودند محسن مسلمان خیلی بی‌خیال و بی‌تفاوت روی نیمکت نشسته بود و در شادی گل سهیم نبود.به نظر می‌رسد با این رفتاری که مسلمان از خودش بعد از این گل حساس نشان داد، بیشتر از همیشه به درهای خروجی پرسپولیس نزدیک شده است."

نکته جالب این عکس مربوط به عکاس آن است. امیرحسین خیرخواه در شرایطی این صحنه را شکار کرده که سه سال قبل هم تصویری خبرساز از نیمکت پرسپولیس منتشر کرد. تصویری مربوط به بازی پرسپولیس و سایپا که پیام صادقیان سوژه اصلی آن بود. صادقیان(او هم مثل مسلمان به لحاظ کیفیت فنی بازیکن بسیار خوبی است و البته مثل مسلمان زیاد اسیر جنجال می شود) که بعد از تعویض سوم پرسپولیس به سمت نیمکت بازگشته بود ترجیح داد تا با ایستادن در منطقه فنی بازی را تماشا کند که کریم باقری از او خواست روی نیمکت بنشیند، بی توجهی صادقیان به درخواست کاپیتان سابق پرسپولیس عصبانیت شدید باقری را به همراه داشت تا با فریاد، صادقیان را روی نیمکت بنشاند. 

درگیری باقری با صادقیان
درگیری باقری با صادقیان

صادقیان در پایان آن فصل از پرسپولیس کنار گذاشته شد و تمام تلاشهایش برای بازگشت به تیم محبوبش شکست خورد. به احتمال زیاد، پیام هم مثل دوست و همبازی قدیمی اش، دیگر جایی در پرسپولیس نخواهد داشت. البته این احتمال وجود دارد که محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات تابستانی باعث شود که برانکو و مسلمان علیرغم میل باطنی شان مجبور شوند حداقل برای یک نیم فصل دیگر هم که شده همدیگر را تحمل کنند!

 

روزنامه هفت صبح

۵ ۲  
آی اسپورت
2018-05-16 11:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مارال
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۰۶
هر طور شده مسلمان باید بمونه ، جز بهترین بازیکناست
۶
فرهاد
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۸
اولا مسلمان می رود سپاهان که صد پله بیشتر از پرسپولیس رشد می کند ولی صادقیان رفت تو چند تا تیم ضعیف . ثانیا شما واقعا چه پررویی هستید بازیکن داه تو نیمکت ارزوهایش بر باد می رود شما قصد دارید بخاطر قوی تر نشدن حریفان این بازیکن نابود شود؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر