فهرست
انتقالی که عملی نشد؛ حسینی در لیدز
انتقالی که عملی نشد؛ حسینی در لیدز

انتقالی که عملی نشد؛ حسینی در لیدز

آی اسپورت –  روزنامه «گازته دامغا»ی ترکیه خبر داد که مجید حسینی مدافع سابق استقلال با وجود علاقه بی‌یلسا  سرمربی سرشناس باشگاه لیدز یونایتد به جذب او،به لیدز پاسخ منفی داده و با ترابزون قرارداد بسته است. او می‌توانست ششمین خرید تابستانی لیدز باشد که همچنان به دنبال یک مدافع میانی می‌گردد تا بختش برای صعود به لیگ برتر را بیشتر کند. مجید حسینی بعد از مصدومیت روزبه چشمی به ترکیب تیم ملی رسید و یکی از بازیکنان خوب ایران در جام جهانی بود. عملکرد خوب این مدافع 22 ساله از دید باشگاه‌های خارجی پنهان نماند و در نهایت تیم ترکیه‌ای موفق شد او را جذب کند.

سایت انگلیسی HITC که خبر این روزنامه ترک را باز نشر کرده، درباره حسینی نوشته: «این مدافع آینده درخشانی دارد و احتمالا لیدز بابت از دست دادن او حسرت خواهد خورد، ولی باشگاه باید پیشرفت این مدافع در لیگ ترکیه را زیر نظر بگیرد و در آینده یک بار دیگر برای جذب او تلاش کند.» حسینی که در ترابزون پیراهن شماره پنج را می‌پوشد در بازی هفته اول لیگ ترکیه مقابل تیم قدرتمند باشاک‌شهیر نیمکت‌نشین بود. ترابزون در سفر به استانبول ناکام بود و مغلوب گل‌های داکاستا، مدافع تیم ملی مراکش و آدبایور شد. سیواس‌اسپور حریف هفته دوم ترابزون در لیگ ترکیه است.

درباره اینکه چرا فرصت حضور در لیدز از دست رفت، یک نکته دیگر هم موثر بود. فصل گذشته در سه بازی متوالی وینفرید شفر با زور آمپول و در حالی که مجید حسینی از یک مصدومیت درد می‌کشید، از او استفاده کرد. آخر بازی سوم نتیجه معلوم بود، آسیب دیدگی شدیدتر و دو ماه دوری. همان آسیب‌دیدگی باعث شد که مجید ۴ بازی دوستانه تیم ملی را از دست داد اما آخرین بازیکن فهرست تیم ملی ایران بازیکن ثابت تیم در جام جهانی شد. شاید اما در فصل آینده مجید حسینی در ۷۵ درصد بازی‌های ملی بازی کرده باشد و درهای لیدز به روی او آسان‌تر باز شود.

 

ایلنا

 

۲    
آی اسپورت
2018-08-19 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر