فهرست
واکنش فتاحی: پرسپولیس با تعویق بازی مخالفت کرد
واکنش فتاحی: پرسپولیس با تعویق بازی مخالفت کرد

واکنش فتاحی: پرسپولیس با تعویق بازی مخالفت کرد

آی اسپورت – بعد از شکست پرسپولیس مقابل فولاد، ایرج عرب سرپرست پرسپولیس مصاحبه بلندبالایی علیه سعید فتاحی و سازمان لیگ انجام داد. فتاحی اما در گفتگو با تسنیم پاسخ ادعاهای پرسپولیسی ها را داد و گفت: «لازم است به آقای عرب اعلام کنم که سازمان لیگ هیچ بازی را بدون مجور برگزار نمی‌کند و اگر قرار بود بازی بدون مجور برگزار شود این همه تلاش مسئولان نیروی انتظامی برای برگزاری امنیت در ورزشگاه انجام نمی‌شد.»

فتاحی از پیشنهاد سازمان لیگ برای تعویق یک روزه بازی هم گفت: «شورای تامین به خاطر مشکلاتی که در اهواز وجود داشت، قبل از بازی به ما اعلام کرد در صورت ممکن بازی فولاد و پرسپولیس روز دوشنبه برگزار شود. من با عرب تماس گرفتم و به او گفتم حاضرید با فولاد روز دوشنبه بازی کنید که او مخالفت کرد و خواست چون تیمش در اهواز است بازی در همان زمان از قبل اعلام شده، برگزار شود. ما هم اعلام کردیم زمان بازی تغییر نخواهد کرد. ظهر امروز (یکشنبه) نه برق ورزشگاه بلکه برق کل منطقه مشکل داشت. به خاطر همین مسئله، رختکن‌ها تاریک بود و من از آقای برانکو خواهش کردم بازیکنان تیمش چند دقیقه روی نیمکت بنشینند تا برق وصل شود که این اتفاق هم رخ داد.»

مسئول برگزاری مسابقات لیگ درباره قطع برق ورزشگاه گفت: «در حین اینکه برق ورزشگاه مشکل داشت به برانکو گفتم اگر شما راضی هستید بازی را لغو و در یک فرصت مناسب برگزار کنیم اما چون برنامه‌بازی‌های لیگ فشرده است ممکن است در آینده برگزاری این بازی کار شما را سخت‌تر و برنامه‌ بازی‌های‌تان را فشرده‌تر کند. او هم گفت مشکل ندارد و ما بازی می‌کنیم اما خواست بازی با چند دقیقه تاخیر آغاز شود تا بازیکنان تیمش بتوانند خود را آماده بازی کنند که ما هم 15 دقیقه دیرتر بازی را آغاز کردیم. برانکو، دستیارانش و قنبرپور به اضافه خبرنگاران شاهد ماجرا بودند و می‌توانند حرف‌های مرا تایید کنند. خوب نیست با یکسری صحبت‌ها مرا جلوی هواداران محترم پرسپولیس قرار دهند. ما فقط می‌خواستیم قانون را اجرا کنیم. در هر صورت بازی برگزار شده و نتیجه‌اش شکست پرسپولیس بوده که این را نباید به حساب مسائل حاشیه‌ای گذاشت. فوتبال برد و باخت دارد و برخی مسائل از جمله قطعی برق را هم باید به حساب اتفاقات گذاشت.»

او در پاسخ به این سوال که چرا وقتی مسئول تبلیغات دور زمین بازی‌های لیگ، سازمان لیگ است، پرسپولیس باید به خاطر تبلیغات در ورزشگاه آزادی جریمه شود، گفت: «ما کاری به ورزشگاه نداریم و طرف حساب‌مان تیم میزبانی است که ورزشگاه را محل میزبانی خود معرفی کرده است. اینکه گفته شده شرکت تجهیز مسئول ورزشگاه آزادی است درست اما شرکت تجهیز هم مانند پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش است. در این ماجرا هم طرف حساب ما باشگاه پرسپولیس است. قبل از بازی پرسپولیس و پدیده وقتی آن تبلیغ را در ورزشگاه مشاهده کردیم به احترام هواداران پرسپولیس اجازه برگزاری مسابقه را دادیم و پیگیری ماجرا را به بعد از آن موکول کردیم.»

۸ ۱۳  
آی اسپورت
2019-02-10 21:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
6
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۰۳
تیم از تهران اومده اهواز بعد یهو یادش افتاده مشکل دارن و درخواست تعویق بازی رو دادن درحالیکه از اون طرف بازیکنان فولاد سروقت و بدون مشکل رفتن تو رختکن!!!!!!!!!!!!
#باید_خون_گریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_ح_غفوری_و_ممباقر_باشد
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۰۵
"به برانکو گفتم اگر شما راضی هستید بازی را لغو و در یک فرصت مناسب برگزار کنیم"
جم کنید این فوتبال کثیف رو!
....
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۰۵
ابله وقتی میزبان چنین درخواستی داره میهمان باید موافق باشه. فهمیدی!!!؟
ali
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۱۹
رسما داره میگه در ریز ترین مسایل هم با برانکو و پرسپولیس مشورت میکنه و اجازه میگیره. فقط یکم سرش شلوغ شده داور رو یادش رفته اوکی کنه.
الیته بماند که در مورد گل افساید فولاد حتی یه پست هم نیست تو این سایت!!
فتاحی بی عرضه
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۴۰
اگه عرضه نداری لیگ رو برگزار کنی استعفا بده. مرتیکه ده دقیقه جلو بازی پیشنهاد لغو مسابقه رو میده. ننگ به فتاحی کیسه کش
منتقد
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۴۰
فتاحی یه کیسه کش شش آتیشه است
پزشک معالج سعید از خوزستان
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۴۱
به نظر من پرسپولیس باید از فتاحی به کمیته اخلاق شکایت کنه. مدیریتش فاجعه باره
مهندس فتاحی و مهندس کرمانشاهی
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۴۹
مهندسی لیگ به سود کیسه
امید از تفت
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۱۰
اینها حاشیه هست. پرسپولیس به ترکیب اشتباه آقای ایوانکوویچ باخت. آدرس غلط نباید داد. ترابی و سروش باید کم کم در ترکیب فینال آسیا جابیفتند.
۵
منتقد
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۱۹
هشدار به تمام سرخ دلان. جریان قدرتمند داره برنامه لیگ و داوری ها رو به سود استقلال مهندسی می‌کنه. پنج شنبه فریاد عدالت خواهی در استادیوم آزادی
خربین
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۰۹:۲۱
هشدار را اشتباهی دادی.بجای سرخ دل باید میگفتی سرخ ما تحت.
۱
Perspolis
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۲۲
فتاحی عوضی فکر کردی با بچه طرفی الاغ؟؟؟کل روح و روان بازیکنا رو بهم ریختی بعد میخوای ماستمال کنی؟عوضی بی مایه. معلوم نیست این اشغالا رو از کجا اوردن لیگ رو دادن دستش. مادر نزاییده بخواد با این کارا جلوی قهرمانی پرسپولیس رو بگیره. پنجشنبه تو ورزشگاه جواب خوبی بهتون خواهیم داد.
چاپ کن بابا هرچی پیام گذاشتیم رد دادی
محمد
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۳۸
کاش کشور قانونمندی داشتیم و تمام افراد بی ادب و لجن پراکنی که فضای ایران کهن و باستانی را بخاطر خواسته های شخصی آلوده کردند و با فحش و الفاظ رکیکی که زائیده فرهنگ خانوادگی آنها است ،ایران و ایرانی را در جهان بدنام کرده اند ؛ دستگیر و به اشد مجازات می رساندند . حیف که قانون در ایران تفسیر به رای می شود و منافع شخصی جای منافع ملی را می گیرد . آقایان مسئول ، با دستگیری چنین افراد لجن ، دزد ، فاسد ، قاتل و ... فرهنگ ایران را دریابید و اگر نمی توانید ، کشور را رها کنید و بروید پی کارتان . راستی در این فضای آلوده چگونه نفس می کشید ؟
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر