فهرست
اشتباهات بیرانوند روی گل‌های خورده؛ ۴ از ۶
اشتباهات بیرانوند روی گل‌های خورده؛ ۴ از ۶

اشتباهات بیرانوند روی گل‌های خورده؛ ۴ از ۶

آی اسپورت - درست است که علیرضا بیرانوند رکورد گل نخوردن در لیگ برتر را شکست و به عدد قابل توجهی در این آیتم رسید اما مروری بر گل‌های خورده‌اش در این فصل نشان می‌دهد شاید اگر او ثبات بیشتری داشت حتی این تعداد گل را نیز دریافت نمی‌کرد. هر چند بیرانوند ظرفیت فنی بالایی دارد اما هر بار که پرسپولیس گل می‌خورد و او در این گل مقصر اصلی است این فرضیه دوباره مطرح می‌شود که اگر خط دفاع پرسپولیس مثل غالب اوقات مستحکم نباشد به بیرانوند امیدی نیست. البته بیرانوند مقابل سپیدرود تا حدودی این فرضیه را به سمت رد شدن پیش برد اما دوباره در اهواز کاری کرد تا یادمان بیفتد حتی در این فصل درخشان هم کم اشتباه نکرده است.

پرسپولیس تا اینجای فصل فقط 7 گل در لیگ خورده که 6 تا از آنها را بیرانوند دریافت کرده است اما در 4 تای آنها خودش مقصر اصلی بوده. در واقع غیر از گل‌های دیدار با مشکی‌پوشان و تراکتورسازی که اولی بر اثر مجموعه‌ای از اشتباهات رقم خورد و دومی با گاف شجاع ثبت شد در بقیه گل‌ها بیرانوند نقش اصلی را ایفا کرده است. گل ایستگاهی از آقاخان مقابل پیکان که نخستین باخت را رقم زد، دو گل بازی با سپاهان که در اصفهان برد را از پرسپولیس گرفت و این آخری مقابل فولاد که توپ از دستان بیرانوند جدا شد و بازهم دو امتیاز در لحظات پایانی از دست رفت، حتما برای او نمره منفی در بر خواهد داشت.

۹۶ ۵  
آی اسپورت
2017-12-26 12:02:00
نظر دهید

۵ نظر
بابک
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۲۶
باید یه بررسی بشه،شاید واقعا پشت پرده ای داشته باشه این همه گلی که میخوره و عملا به هیچکدوم از صحنه هایی که گل میخوره نمیشه گفت موقعیت گل...ضربه ی زهیوی در حکم یه پاس رو به عقب بود که میشد با پا هم کنترلش کرد...شاید این آقا که بارها گفته به فکر منافع خودشه، حالا که پرسپولیس چند امتیاز فاصله گرفته با رقبا بدش نیاد از این فاصله امتیازات به نفع جیب خودش استفاده کنه...روی همه ی گلایی که از الهلال دریافت کرد هم به طرز مشکوکی راه داد...واقعا چرا باید تحملش کرد؟یخاطر عکس العملایی که نشون نمیده از خودش؟ بخاطر اخلاقش؟ روحیه اش؟ تعصبش؟ یا فیس جذابش؟
عمر‌خربین
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۵
بله مشکوک میزنه
عمر‌خربین
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۱۲
خدایش دروازه بان خوبی هست البته اگه تو زمین فوتبال غیر از خودش کسی نباشه!!!خخخخخخخخخ
موراتا
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
این آمار در یک کلمه فاجعه است دروازبان باعث دو سوم کل گلهای خورده ی تیم باشه !! مگه میشه مگه داریم
۶ ۱
مارال
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۸
باید شوک بخوره اینطوری دیگه فایده نداره ، نیاز حداقل یک بازی رادو بیاد .
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر